Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » HISZTEK A SZELLEMEKBEN? A...

HISZTEK A SZELLEMEKBEN? A tobbi lent

Figyelt kérdés

mar nem egyszer tortent velem az,hogy egyedul voltam otthon a lakasban es azt hallottam,hogy valaki suttogva a nevemen szolit, nehanyszor olyat ereztem,mintha valaki vegigsimitana a kezet a hatamon, volt amikor egy forro nyari napon csukott ablakok nellett huvos fuvallatot ereztem, nemelyik esten lepteket hallok az ''szunyokalo'' lakasban.

csak halucinalok vagy tenyleg leteznek ilyen dolgok? akik ezeket a furcsa dolgokat muvelik azok

szellemek,demonok vagy milyen lenyek?

KOMOLY valaszokat varok


2013. júl. 18. 00:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
69%
pulyka.de komolyan
2013. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
1013 ban még megmagyarázták ezzel a dolgokat, de nem 2013-ban, siman valszeg csak beképzeled ezeket magadnak tudat alatt...
2013. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
varom a tovabbi valaszokat! a masodik valaszolonak koszonom!
2013. júl. 18. 01:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Forró nyári napon miért van csukva az ablak?Nézd meg a szellemjárás című sorozatot fent van a youtubon is nézd meg abból kiderül.:D
2013. júl. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Senki se tudja valójában mi történik a lélekkel halál után.. lehet, hogy itt maradnak köztünk, és valamiért te érzékenyebb vagy rájuk és észlelni tudod, van ilyen (persze csak ha az a több száz ember nem hazudik róla..). Én hiszem, hogy kapcsolatba szeretnének lépni velünk, szóval nem tartom kizártnak, hogy szellemek.. De az is lehet, hogy csak sokat rágódsz rajta, és az agyad űz veled tréfát :)
2013. júl. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Pedig milyen király lenne már, visszajövök és maga alá csináltatom az embereket. :D

Viccet félretéve, csak lesz valami velünk a halál után, nem hiszem, hogy csak úgy full sötét jön és slussz. Csak azt is nehéz elhinni, hogy itt járkálnak, akkor mondjuk azt is látják, mit csinálok este az asszonnyal, tehát nem vagyunk kettesben sosem? A lelkek/szellemek számára a mi világunk akkor egy örök komédia, egy nagy poén. : )

De ha valamiképpen próbálnak kommunikálni, miért nem sikerül nekik? Vannak sztorik ezerrel, én is tudnék fura dolgokat mesélni, de ha az egyik képes olyan dologra, a másik miért nem? Pl. írjanak valamit...

2013. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. júl. 18. 09:07
 8/13 Lilith1994 ***** válasza:
89%
Igen hiszek bennük. Találkoztam már érdekes dolgokkal én is. Ne félj tőlük ez a lényeg.
2013. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A NAMATRU ANYA SZÓLT HOZZÁD
2013. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ortin ***** válasza:
Velem is volt hasonló nem is egyszer és szerintem a démont kilehet zárni talán szellem
2013. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!