Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki a nevemen szolongat!...

Valaki a nevemen szolongat! Szellem vagy démon vagy mi?

Figyelt kérdés
megyek ki a konyhába és vki ilyen suttogó hangon szolongat.. (női ),felmentem anyuhoz de ő bele volt merülve a gépezésbe mondta, hogy ő nem volt. lementem és ahogy mentem le megint hallottam.. este pedig megmozdult az ajtó kilincs mintha racsaptak volna..:S most akkor valami segítséget akar vagy Mi? mit kéne csinálnom? teszem hozzá kiskoromban láttam szellemeket
2013. ápr. 28. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit kevesebb füvet szívj, vagy csukd be ebben a szeles idöben az ablakot.
2013. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Te miért szórakozol ezekkel a kérdésekkel?


Ismered azt a történetet, amikor a szolga farkast kiáltott, és mindig mindenki futott hogy segítsen neki, de a szolga csak kamuzott unalmába, szórakozásból. Majd amikor a farkas valóban megjelent és a szolga ismét kiáltott-már senki nem vette komolyan, pedig tudtak volna segíteni.

2013. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Kezdő kérdés, hogy kapcsolatot akarsz VELÜK vagy nem ?

(Ajánlom erősen a NEMET ! Évezredes tapasztalata sok-sok embernek, hogy hosszú távon jobb a NEM.)

"S most akkor valami segítséget akar vagy Mi?"

- Á dehogy... hanem elcsábítani...mint Évát hajdanán.

2013. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mimi200 válasza:
30%

Nem értem hogy azok a taplók miért válaszolnak akik csak a kérdezőt becsmérlik!

Egyéként hány éves vagy?Mert lehet hogy elmúlik.Szellemek igenis léteznek,nekem volt már szerencsém tapasztalni!A gyerekek és az állatok látják a szellemeket,de néhány felnőtt is!Ha fiatal vagy,van esély arra,hogy abbamaradjon,de nem feltátlenül!!Ha erős személyiség vagy(lélekben!!) akkor valószínű hogy már nem sokáig látod vagy hallod a fura dolgokat...

2013. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Keress fel egy elmeorvost. Lehet hogy komoly.
2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 x) ***** válasza:
66%
Jah, nyilván nincs jobb dolguk, mint téged szólongatni. Ha nem kamukérdés, akkor valószínűleg skizofrén vagy. Ebben az esetben pszichiáter mielőtt súlyosbodna. Vagy jobb esetben azok közé tartozol, akik annyira szeretnének szellemet látni, hogy bármibe belemagyarázzák, hogy az bizony szellem, csak hogy végre láthassanak egyet és különlegesnek érezhessék magukat.
2013. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem anyád volt: fiam, fiam, hagyd abba az idétlenkedést és csináld meg a leckédet :)
2013. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
nem jóakaratú lény lesz, lehet csak megzavarni akar, h a neved suttogja de félelmet is kelthet, ha ilyenkor nagyon megijedsz pl ISTEN nevének a kimondása sokat segít, vagy egy ima, mást én sem tudok javasolni, esetleg ha képzelgésnek véled egy terapeuta sokat segíthet...
2013. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kevesebb LSD, több IQ.
2013. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!