Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akkor egy kis tutást végzek!...

Akkor egy kis tutást végzek! Ki hisz a szellemekben?

Figyelt kérdés

ki hisz a szellemekben? Miért hisztek ?

KI nem hisz a szellemekben? Miért nem hisztek?

(Logikus válaszokat adjatok ! hülyék kíméljenek!)



2013. ápr. 28. 12:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
kutatást* .:D
2013. ápr. 28. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

"(Logikus válaszokat adjatok ! hülyék kíméljenek!)"

Na te egyiket se tartottad be!


Nem vagy logikus mert:


-Nem az lett volna a leglogikusabb ha használod a keresőt,és másik félmilliárd ilyen kérdést találsz?


Hülye vagy mert:


-Mikor rámentél a kérdés kiírása gombra biztos kidobott a rendszer félmilliárd ilyen kérdést,és megkérdezte hogy "kérdéseid nem szerepelnek e az alábbiakban?"


Enek ellenére te rámentél a kérdés kiírása gombra.


Na mindegy,látom ti képtelenek vagytok a tanulásra,és jófejségből most válaszolok:


KI nem hisz a szellemekben?

Én


Miért nem hisztek?


Mert alaptalan,tudonytalan,semmi realitása sincs,csak újabb kérdések feltevéséhez vezet,és ordít belőle az emberi naiv,egyszerű és végtelenül triviális gondolkodás.


Poliateista

2013. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
54%

Én hiszek.

Miért?

Mert még nem láttam egyet sem.

Ha láttam volna, akkor az már nem hit lenne.

"A hit a nem látott dolgokról való meggyőződés."

2013. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

nem

hogy miért?

alaptalan,és még senki sem tudta bizonyítani hogy léteznek. és egy kérdés: állatok szellemei miért nem téteznek? Ha télleg léteznek szellemek,akkor az állatoknak is van,és még senki sem számolt be róla hogy látott egy szellem-gyíkot,békát,farkast. Miben külömböznénk mi,hogy nekünk szellemeink vannak?

2013. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x) ***** válasza:
67%
Hiszek bennük valamilyen szinten. Én teljesen elképzelhetőnek tartom a létezésüket. Abban viszont biztos vagyok, hogy nem kísértenek minden házban, nem szállnak meg minden nap 200 embert, és hogy nem láthatja őket senki, max pár ember (szóval nem minden második sarki kuruzsló aki látnoknak mondja magát.)
2013. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek abban, hogy a szellemeket látók/hallók 99%-a szélhámos (vagy egyszerűen csak téved), de szerintem sanszos, hogy a maradék 1% is.
2013. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Csak az óvódások hisznek benne, akik még az ágy alatt lakó mumusban is hisznek. Aki idősebben is hisz bennük, az biztos nem százas....

Hogy én miért nem hiszek bennük?

Mutass bizonyítékot! De segítek, elárulom hogy nem fogsz, mert nem léteznek szellemek!!!!

2013. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
koszonom az eddig valaszolóknak. Elárulom én hiszek bennük és tapasztaltamár furcsa jelenéseket. de várok még tobb valasztv is!!:)
2013. ápr. 28. 23:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Hiszek bennük. Nem mondanám, hogy látom őket, bár néha felvillannak pillanatnyi sugárzó fények, látszólag a semmiből. Inkább érzem, hallom őket. Ismerek másokat is, akik megérzik, ha valaki más is van rajtuk kívül az otthonukban :)


Annyira nem nagy csoda ez ma már, így, hogy az indigók több generációja is felnőtt már :)

2013. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dreamgirl of London válasza:
Én is-is. Mert tényleg szörnyen alaptalan az egész, és szerintem az emberek 80%-a azt mondaná, hogy nem hisz bennük, mert még nem látta őket. És szerintem az ő gondolkodásuk sokkal értelmesebb, és logikus, de most itt van egy példa. Amikor meghalt a dédnagymamám, az utána következő egy-két hónapban rengetegszer volt olyan érzésem, hogy figyel valaki, vagy hogy nem vagyok egyedül. És én végül is abban hiszek, hogy a halott embernek a lelke nem távozik el, nem pedig az ijesztő, horror filmekben is megjelenő fehér szarságban.
2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!