Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bizonyíték a tündérek létezésé...

Bizonyíték a tündérek létezésére!?

Figyelt kérdés
A tündérek mítosza nem új keletű dolog. A középkori népek kultúrájában valamilyen formában szinte minden esetben megtalálhatóak ezek a lények. Általában jóindulatúnak, segítő szándékúnak írják le az apró kis alakokat, csak egyes esetek említenek gonosz élőlényeket, akik ártó szándékkal közeledtek az emberek felé. Bár számos legenda él velük kapcsolatban, létezésükre egyértelmű bizonyítékot senki nem talált. De egyébként is, állítólag a tündérek csak a gyerekeknek jelennek meg, ők ugyanis még hisznek létezésükben. Azonban 2007-ben robbant a bomba, ekkor került ugyanis napvilágra a híres derbyshire-i mumifikálódott tündértetem. Derbyshire már az esetet megelőzően is híres volt paranormális jelenségeiről. Egyesek a semmiben eltűnő emberekről számoltak be, mások éneklő és táncoló alakokat véltek felfedezni a környéken. Dan Baines a kutyáját sétáltatta éppen, amikor egy üregben rátalált a feltételezett tündérholttestre. Elsőre gyermeknek hitte, de szárnyait látván mégsem a rendőrség telefonszámát tárcsázta, hanem a feleségét hívta ki a dombos vidékre. Hazavitték a lényt, de a rendőrség már másnap kopogtatott náluk, hogy elvigyék megvizsgálni a hihetetlen leletet. Az esetet egy paranormális jelenségekkel foglalkozó nyomozócsoport vezetője vizsgálta. A fenti tündértetemen kívül a férfi még 20 másikat talált az üregben, méghozzá a mumifikálódási folyamat különböző fázisaiban. A holttestek testfelépítése tulajdonképpen megegyezett egy emberével, leszámítva azt, hogy ezek a lények nagyjából 10-12 centi magasak voltak, és szárnyuk is volt. Sőt, egyeseknek még körmük és testszőrzetük, vagyis hajuk, illetve szemöldökük is nőtt. Az eset felderítésébe antropológus szakértőket is bevontak, akik azt állították, hogy az állítólagos tündérek testfelépítése hasonló egy gyermekéhez. A vizsgálati eredmények egyértelműen azt mutatták, hogy a talált tündértetemek igaziak.
2013. febr. 8. 15:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de azokat a fotókat én a saját kék szememmel láttam! pluszba még a rendórség is ott volt. fel... hogy mondják? felügyelték, na! :D nem tudom hogy mongyák, de mindent bevetettek és százszor leellenőriztek
2013. febr. 8. 17:17
 12/20 Shai-Hulud ***** válasza:
97%
Öreg, a KÉSZÍTŐJE MAGA mondta el, hogy ő csinálta, és egy bolondok napi (április 1.) tréfa volt az egész. Ha ezután is hiszel benne, akkor RÓLAD SZÓL a bolondok napja. :-)
2013. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
akkor pukkadj meg!
2013. febr. 8. 17:30
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor most milyen választ vársz?
2013. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A mikulásban is hiszel még?
2013. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"akkor pukkadj meg!"


OK.

Ha durcás kisfiút akarsz játszani, akkor ne csodálkozz, ha nem vesznek komolyan...

2013. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, minek szurkálák a hátukba a faleveleket?
2013. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a pedofil sorozatgyilkos a másik topicból?

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2013. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat ha tényleg te irtad a másik kérdést arra én linkeltem be a képet. Elnézést de nem tudtam hogy ezek hamisítványok és, hogy később a készítője elmondta az igazat!!!
2013. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Figyelj,aki találta az két (vagy mit tudom én mennyi,rég olvastam a cikket) nap múlva röhögve vallotta be hogy õ csinálta a "múmiát"!Ezt több újság is le hozta mint a világ legnagyobb áprilisi tréfája!

De állítólag büntetést kapott a átvágásért,meg indokolatlan rendõri intézkedés igénybevételéért,szóval az ürge be sz@pta :P

De lényeg a lényeg:a múmia hamis

2013. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!