Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok gyilkosságokról,...

Tudtok gyilkosságokról, melyek vélhetően vámpírokhoz köthetők?

Figyelt kérdés

Pl. mint Bitkov meg a magyar kapcsolatának halála.


Nyilván eltusolják, de lehetnek fülesek vagy gyanús esetek. Akik a témában kutatnak, mi a véleményetek?


2013. febr. 1. 15:17
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
91%

nem tudunk mert nem is voltak,nincsenek,és nem is lesznek

mert először is vámpírok nem léteznek !!

DE RÉGEN LÉTEZTEK!

de nem olyanok voltak amilyenek képzeled az egy BETEGSÉG volt amikor is a beteg bőre érzékeny lett a fényre és akár égési sérüléseket is szenvedhetett ha napfényre mentek a fogínyük vissza húzódott és azért lettek nagyok a fogaik

és a vérivás is igaz volt mert vérrel gyógyítólag a betegséget elég sok sikerrel


ha bárki nem hiszi el nézzen utána úgyan ezeket a dolgokat találja majd meg

2013. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11

Nem a porfiria, amiről beszélsz?

Vámpírok nincsenek. Nem is voltak.

2013. febr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 bestest ***** válasza:
Több olyan gyilkosság is volt, mely vámpírokhoz köthető. Nézd meg őket a www.vampirokhozkothetogyilkossagok.com honlapon.
2013. febr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
#12 de,de átvitt értelemben mondtam ill irtam tudom hogy nem léteztek valójában és igen ez a porfiria
2013. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A vámpír nem egy fertőzés... vagy valami hasonló marhulás.

Isten átka vagy egy démoni lény. A vér sem törvényszerű, általában a lényege hogy valamit elszív a másiktól. Lehet ez a fiatalsága, a vére, az életereje, a szellemi energiái..stb.


1850 körül lett "egységesítve" az egész fogalom... előtte nevezték lidércnek, ördögnek, boszorkánynak vagy ami ép jött és kb közösségenként volt saját változat arra, hogy mi is az a vámpír.


Tényleg sokan vannak akik elhiszik hogy ők vámpírok, vagy azok akarnak lenni. Például ott volt Báthory Erzsébet aki ezért fürdött szűz lányok vérében hogy az ő fiatalságukat magába szívja (bár ez egy ökörség mert kivitelezhetetlen illetve tipikusan ráillik a rosszindulatú pletyka a legtöbb történetre ami szerencsétlen Báthoryval foglalkozik de ez most mellékes).

2013. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Napkiraly ***** válasza:

[link]


Minden nap van ilyen,

De ez megvéd:


[link]

2013. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szerintem vámpírok vannak.és nem vagyok hülye.


szerintem vannak balesetek amiket vámpírok okoztak.csak eltussolják és ráfogják másra hogy pl:elrabolta valaki

persze nem igaz hanem egy vámpír ölte meg.

egyébként 2004-ben volt egy olyan a híradóban hogy találtak egy lányt holtan akinek egy harapás volt a nyakán.még mutatták a tv-ben is a lányt.nem állatharapás volt hanem ilyen emberharapáshoz hasonlított persze nem az volt hanem vámpírharapás.hogy ebből mi igaz mi nem azt én sem tudom.

és ne hülyézzetek le. :/

2013. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Visszatérve a kérdésre :)

Igen, eltusolják. Mindig. De van rengeteg "eltűnés" is. :)

2013. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, fejtsd már ki nekem, hogy milyen az állatharapás, meg milyen az emberharapás?
2013. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Charles Evenson,Royce King,Harry Clearwater....soroljam??:DD(Alkonyat^.^♥)
2013. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!