Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Minek nevezik azt mikor azt...

Minek nevezik azt mikor azt érzed, nem létezel, te csak nézel másokat, mintha szellem lennél?

Figyelt kérdés

Nem Deja vu, ez más, ez olyan,hogy elbambulsz egy picit,és hírtelen ahogy zajong melletted mindenki, és nem szólnak hozzád, tisztára úgy érzed nem létezel, mintha egy láthatatlan szellem lennél, és te látsz mindenkit, de téged nem lát senki, és mikor hozzád szólnak, akkor zökkensz ki ebből a fura lelkihelyzetből.

Minek nevezzük ezt? Biztos előfordult ilyen mindenkivel, mert ez olyan szokásosnak tűnik,leginkább kiskoromban fordult elő velem.


2013. jan. 20. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehetséges, nem tudom. De fura érdekes, mindenesetre
2013. jan. 23. 16:35
 12/17 anonim ***** válasza:
kémkedés
2013. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
:):D.
2013. jan. 24. 14:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Húha, kérdező, ahogy olvasom, kellemes emlékek köszöntöttek rám gyermekkoromból. Kissrácként nekem is voltak ilyen élményeim. Szinte bármikor meg tudtam csinálni, amikor csak akartam. Aztán valahogy "kikopott" belőlem, hanyagoltam, feledésbe merült... Ma már sajnos nem vagyok kicsi sem. Egyáltalán azt sem tudom, most menne-e. Talán csak gyakorlás kérdése.
2013. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezelőtt hét péntekjén volt most, már jó sok ideje nem volt, aztán most előjött, nekem annyira nem kellemes érzés,mert menekülni szeretnék belőle. Főleg,hogy pont bámulta valaki,hogyan bambultam.(inkább úgy tűnt,de nem tudtam magamról):D
2013. máj. 22. 15:31
 16/17 anonim válasza:
ASZTRÁLIS KIVETÜLÉS,(amikor a lelked kivül van a testeden).
2013. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az azért kicsit túlzás lenne,szerintem ha fáradt vagyok,akkor jön elő,csak a fáradságtól nem tudok magamról. De utána olvasok ennek a dolognak
2013. szept. 4. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!