Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mien szellem,...

Szerintetek mien szellem, szellemek lehetnek és miért vannak itt?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve,hogy furcsa esetek,és dolgok utalnak arra,hogy szellem van a házunkban.Régebben voltak durva dolgok de akkor már papot kellethívnunk.Akkor a rossz dolgok elmultak.De aztán ujra lettek,szelemekre utaló jelek.De semmi rossz dolgot nem tettek még.Már meg szoktam szóval ne mzavar.De szerintetek ennyi éven át miért vannak,(van) itt?Nem vagyok kis gyerek normális felnőtt épp eszű embervagyok és ennyi éven át nem képzelődhetek.
2013. jan. 16. 21:12
 1/10 x) ***** válasza:
76%
Szerintem azért vannak nálatok szellemek hogy megtanítsanak írni...
2013. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg azért mert van más dolgukis,hogy a hibákat keressék.De ha valakit ez izgat...
2013. jan. 16. 21:21
 3/10 _Jessy_ ***** válasza:
91%
Nem tudom milyen szellem, de lopja a szóközöket erősen. Hívj papot azonnal.
2013. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne papot hívjatok hanem egy békítőt, mondjuk maonikát vagy józsi barátot.
2013. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Vagy egy ott maradt szellem, vagy családtag, vagy valami más, ami üzenni akar. Ezt nem tudhatod pontosan, amíg rá nem jössz a dologra. Vagyis kell szerezni egy ilyen jósnőt vagy szellemidézőt, nem tudom, hogy melyik foglalkozik vele. Vagy egy másik alternatíva, hogy veszel egy Ouija-táblát, és utána olvasgatsz, hogy hogyan kell használni, aztán "kezelésbe" veszed a szellemet.

Majd írj, hogy mi lett a vége. De vigyázz, mert ez nem játék, lehet nem jóindulatú, de ha eddig nem okozott kárt, akkor nem hiszem, hogy ártalmas.

2013. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A helyesírási szótár szellemei kísértenek téged.
2013. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra tegyük fel, hogy szellemek nincsenek. Mi lehet még? Mondom tegyük fel, hogy nincsenek, érted hol a hiba?
2013. jan. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatféléddel nem értek egyet.
2013. jan. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szobek ***** válasza:

Szia :) Szerintem azért lehetnek ott, mert érzik, hogy fogékony vagy rá. :) Segítséget várnak. Ha gondolod tudok segíteni, hogy átküld őket.

Amúgy én eddig két félével találkoztam. Kopogókkal, és a "normál" szellemekkel. A kopogók tudnak szép dolgokat művelni.....

2013. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmi velem is vot. Megidéztem, és mondta, hogy belém van esve. Tegnap volt egy hónapja, hogy járunk. <3 <3 <3 És képzeld, még helyesen írni is megtanított!
2013. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!