Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary létezik (a szellem)?

Bloody Mary létezik (a szellem)?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimmal sokszor poénból megpróbáljuk megidézni... Meg egyszer egy szellemet is megpróbáltunk. Nem történt semmi de történhetett volna?

Vagy valakinél történt már valami?

Kérlek ne a koktéllal kapcsolatban válaszoljatok (már tudom a receptjét).



2013. jan. 12. 12:10
1 2
 11/16 anonim válasza:

Egyszer az egyik osztálytársam mesélt arról hogy szellemet idézett.

Lehet hogy rosszúl csináltad.

Előfordul

2013. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
pizsi buli lesz a bari nőkkel?
2013. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha létezne akkor az ilyen fogyatékos f@sz kérdezőket már rég elkapta volna, de sajnos nem...
2013. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mikicsirke123 válasza:
az első válaszolónak mondom h vérfarkasok léteznek,mer ha nem akkor hogy lehet hogy élek.
2013. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt senki sem tudhatja,bár az igaz,hogy 1.Mária angol királynő gúnyneve volt...Ha valaki azt írja,hogy nem létezik,attól még az nem biztos hogy úgy volt....Ugyanez van azzal is,aki azt mondja,hogy létezik,mert nem biztos hogy létezik...De egy biztos.Itt nem fogsz rá normális választ kapni,és szerintem döntsd el te,hogy szerinted létezik-e.Attól hogy mások hisznek benne attól te még szerintem nem fogsz...Bár én nem nagyon hiszem el,hogy a tükörből előjönne hogyha kimondanám 3-szor a nevét...De félelmetes esti mesének tényleg jó.:)Néha még én is félek.....:S
2013. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És a szellemidézéssel kapcsolatban pedig lehet hogy valamit rosszul csináltatok...Ha meg tudnád mondani hogy melyik szellemidézési módszert csináltátok,akkor talán tudnám az okát...Mert azért a szellemekben jobban hiszek mint Bloody Mary-ben:)(Első válaszoló voltam:)
2013. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!