Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudok csinálni ezzel valamit...

Tudok csinálni ezzel valamit (nem szokványos kamu kérdés, komoly dologról van szó)?

Figyelt kérdés

Furcsa ez nekem. Elsősorban a racionális oldalát nézem mindennek,de nem vetem el az ember számára ismeretlen,megmagyarázhatatlan dolgokat sem,ezt inkább annak látom.

Nevezhetném negatív energiának,szellemnek,a fene tudja minek. Na szóval amit mondani akarok: a szobám.Nyomasztó odamenni,iszonyatosan! Úgy érzem figyelnek,rossz lesz a kedélyem,de nem közvetlenül a szobában,a körülötte lévő térben is. A legvidámabb napomon is,amikor úgy érzem semmi nem ronthatná el a kedvemet,felindulok a szobámhoz,és már a lépcső tetején elszáll minden jó érzés belőlem(a lépcsővel szemben van a szobám 2 lépésnyire). Nem szoktam természetfeletti dolgokról beszélgetni,gondolkozni,tájékozódni.Van jobb dolgom!Ritkán megnézek szórakozás céljából egy-egy horrorfilmet vagy thrillert,de ennek semmi köze nem lehet ehhez. Hozzá tenném,ezt nem csak én érzékelem! Nagycsaládban élek,és már szinte mindenki megjegyezte,hogy nem szeret a szobámban tartózkodni. Pár hónapig amikor még én sem éreztem a szobám körül ezeket a rossz energiákat,mindenki az én szobámba jött gépezni,telefonálni,tanulni,egyedül lenni. Mióta én is érzékelem ezeket és ők is,soha egyikőjük sem jön a szobámba,ők is úgy nevezték szó szerint: nyomasztó. Nem mondanám hogy tönkreteszi az életemet vagy ilyesmi,de kifejezetten nem szeretem,nem szeretek ott tartózkodni.

A következő furcsaság a szobámmal kapcsolatban,hogy az energiák óta alvászavarral küszködök,tavaly pár hónapig tönkre is tett ez. Órákig (minimum 1,általában 1 és fél) forgolódok mire elalszok.Van hogy csak néhány órát tudok,pedig sportolok is,még sem tudok elaludni dög fáradtan sem.Régen ez pár perc alatt sikerült. Na de itt jön a furcsaság: akárhova máshova elmegyek,barátnőhöz,vakációzni,percek alatt elalszok és egyszer sem kelek fel az éjszaka folyamán.A szobámban átlagosan 2x. Nyáron van hogy 1 hétig a barátnőmnél alszok(szinte családtag vagyok),és soha nincs gond az alvással,aztán hazajövök és megint rosszul telnek az éjszakák...


Tudnátok tanácsolni valamit? Nem értem. Zavar már. Papok,szentelt víz,keresztény dolgok nem érdekelnek. Köszönöm! 16/L


2013. jan. 7. 15:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A háziállatokról még annyit, hogy a macska éppen a negatív területekre fekszik! Tehát oda semmiképp ne tedd az ágyad, fotelod, ha rendezkedsz. Ellenben a kutya a pozitív helyeken szeret szundikálni.
2013. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ugyan kinek ne lenne lelkiismeret furdalása?Van,de kötve hiszem hogy csak a szobámban váltana ki olyan érzést hogy figyelnek. :)
2013. jan. 7. 21:31
 13/20 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nincs lelkiismeretfurdalásom szinte soha, csak most vizsgaidőszakban, hogy ma se tanultam 12 órát. :)


Ha nem a szobádra vonatkozik ez, akkor mindegy.

2013. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 The Vault Dweller ***** válasza:
100%

Gyakran vagy egyedül a szobádban?


Csak mert lehetséges hogy enyhébb depressziód van, ami egyébként nehezen észlelhető, de a magány - vagy a magány érzete, egyedül, egy szobában - felnagyít, és rosszabbá tesz?


A vízereket felejtsd el, kamu az egész.


Ha lenne benne valami, akkor a föld alatti csatornák és vezetékek egyenesen pokollá tennék minden egyes ember életét, annyira sok van belőlük.


Arról nem is beszélve, hogy ha kihívsz két vízeres "szakértőt" a házhoz, hogy mondják már meg, merre folynak a vízerek, akkor hót zicher hogy mindkettő mást fog mondani, mivel mindkettő a levegőbe beszél.


http://www.youtube.com/watch?v=7iwDHrp8wTg

2013. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A macskás dolog is hülyeség. Az én macskám a radiátorok előtt, az ágyamon, vagy a cipőmön, ruhámon, cuccaimon alszik, ergo ott, ahol meleg van, és/vagy érzi a szagomat, mert az biztonságérzetet ad neki.
2013. jan. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez ilyen pavlovi reflex. Ha megáll a házunk előtt egy autó, a mai napig összeszorul a gyomrom, aztán rájöttem azért, mert kiskoromban, ez azt jelentette, hogy apám hazajött és ordibálni, veszekedni fognak. Lehet ilyesmi van a háttérben. Ha igen, jó ötlet megváltoztatni a szoba kinézetét, festést, bútort, mindent, esetleg cserélj szobàt valakivel, ha van rá lehetőség. A hangulat meg tényleg átragadhat másokra, ahogy az ásítás, ez fura dolog, de így van. A másik lehetőség, hogy valami ezotérikus akármi miatt negatív energiák vannak a szobád körül, hát ehhez nem értek.
2013. jan. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

The Vault Dweller válasza

Köszi. :) Kizárt,hogy depressziós lennék,a szobámban sem vagyok sokat,max olvasni,tanulni,és aludni. :)


Utolsó:Nem tudom,de egy dologban most már biztos vagyok,hogy nem ezoterikus dolog van a háttérben aminek kifejezetten örülök,csak kétségbeesésemben nem tudtam jobb magyarázatot találni,de most sikerült kibelezgetnem veletek. :) Nem tudom mikor lesz rá lehetőség,hogy újrafessük a szobát de ha majd ez végbement írok ide a fejleményekről,hátha valakit érdekel.

Köszi mindent.

2013. jan. 9. 20:03
 18/20 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen a szobámmal kapcsolatban,még anyukám is érezte.Utáltam bent lenni,nem tudtam aludni,féltem,rossz érzésem volt.Mondjuk volt egy ilyen korszakom mikor féltem a természetfelettiktől...azzal kapcsolatban is lehetett.De egyébként nálad ez valami kényszeres bemagyarázás.Én azt tudom ajánli,h rendezd át a szobát,bizony van úgy,h ha a szoba nincs 'jól" berendezve kényelmetlenül érzed magad.Nekem most a lehető legjobban van berendezve, és tökéletesen érzem itt magam.Szerintem lehet valami igazság Feng-Shui-ban, ebből a szempontból.Szerintem pszihikailag kihat a szopba berendezése az emberre, úgyanúgy mint pl a színek.Pl ha a falad piros, akkor begerjedsz mint egy bika:))), vagy ha lágy zöld megnyugtat.Ebben nincs semmi természetfeletti,csupán pszihológia.Pl,ha az ágyad szembe van a szobaajtóval,illetve mikor alszol a fejed pont az ajtóval esik szembe, vagy pl egy tükörrel nagyon zavaró lehet,olyan mintha figyelnének.Csupán átkell rendeznefd kicsit a szobádat, és ha van rá módot átfesteni, a narancs nagyon jó,főleg a zölddel, a két legmegnyugtatóbb szín.Nekem is narancs színű a falam.Próbáldd minél jobban feldobni, esetleg lecserélni a függönyt és a sötétitőt,h passzoljon a szobádhoz valami kellemes színnel.
2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Csuda jó lenne átrendezni,de elég apró,így erre nincs lehetőségem. :) Köszi a választ! ^^
2013. jan. 19. 23:17
 20/20 anonim ***** válasza:
szivesen:D
2013. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!