Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudok csinálni ezzel valamit...

Tudok csinálni ezzel valamit (nem szokványos kamu kérdés, komoly dologról van szó)?

Figyelt kérdés

Furcsa ez nekem. Elsősorban a racionális oldalát nézem mindennek,de nem vetem el az ember számára ismeretlen,megmagyarázhatatlan dolgokat sem,ezt inkább annak látom.

Nevezhetném negatív energiának,szellemnek,a fene tudja minek. Na szóval amit mondani akarok: a szobám.Nyomasztó odamenni,iszonyatosan! Úgy érzem figyelnek,rossz lesz a kedélyem,de nem közvetlenül a szobában,a körülötte lévő térben is. A legvidámabb napomon is,amikor úgy érzem semmi nem ronthatná el a kedvemet,felindulok a szobámhoz,és már a lépcső tetején elszáll minden jó érzés belőlem(a lépcsővel szemben van a szobám 2 lépésnyire). Nem szoktam természetfeletti dolgokról beszélgetni,gondolkozni,tájékozódni.Van jobb dolgom!Ritkán megnézek szórakozás céljából egy-egy horrorfilmet vagy thrillert,de ennek semmi köze nem lehet ehhez. Hozzá tenném,ezt nem csak én érzékelem! Nagycsaládban élek,és már szinte mindenki megjegyezte,hogy nem szeret a szobámban tartózkodni. Pár hónapig amikor még én sem éreztem a szobám körül ezeket a rossz energiákat,mindenki az én szobámba jött gépezni,telefonálni,tanulni,egyedül lenni. Mióta én is érzékelem ezeket és ők is,soha egyikőjük sem jön a szobámba,ők is úgy nevezték szó szerint: nyomasztó. Nem mondanám hogy tönkreteszi az életemet vagy ilyesmi,de kifejezetten nem szeretem,nem szeretek ott tartózkodni.

A következő furcsaság a szobámmal kapcsolatban,hogy az energiák óta alvászavarral küszködök,tavaly pár hónapig tönkre is tett ez. Órákig (minimum 1,általában 1 és fél) forgolódok mire elalszok.Van hogy csak néhány órát tudok,pedig sportolok is,még sem tudok elaludni dög fáradtan sem.Régen ez pár perc alatt sikerült. Na de itt jön a furcsaság: akárhova máshova elmegyek,barátnőhöz,vakációzni,percek alatt elalszok és egyszer sem kelek fel az éjszaka folyamán.A szobámban átlagosan 2x. Nyáron van hogy 1 hétig a barátnőmnél alszok(szinte családtag vagyok),és soha nincs gond az alvással,aztán hazajövök és megint rosszul telnek az éjszakák...


Tudnátok tanácsolni valamit? Nem értem. Zavar már. Papok,szentelt víz,keresztény dolgok nem érdekelnek. Köszönöm! 16/L


2013. jan. 7. 15:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Kb másfél éve lett beépítve a szoba,fél évig minden rendben volt,1 éve tart ez.Először enyhén,és egyre fokozódik.Sehol máshol nem érzem azt hogy figyelnek,még a legkeményebb horrorfilm után sem,de ott igen.4 hónapja már elég erősen,hol úgy érzem mögöttem,hol pedig mintha egyenesen az arcomba bámulna valaki,ettől félelemérzetem lesz.

Lilás a szobám,ez úgy tudom az agyra úgy hat,hogy lelombozódik az ember,de ez valahogy kevés ide. Nyáron amúgy is nagyon vidám a szín amikor erősen rásüt a nap,és az alvászavarra sem magyarázat,arra szintén nem,hogy már a lépcső tetején érezni. Mindegy,azért minél előbb átakarom festeni valami sokkal élénkebb,vidámabb színre,hátha segít,csak sajnos erre egyenlőre nincs lehetőség.

2013. jan. 7. 15:28
 2/20 A kérdező kommentje:
Most látom,rossz kategóriába tettem,az egyéb kérdésekhez akartam. Na mindegy. :) Ha valaki tudja mi ennek a ,,jelenségnek" a neve ha egyáltalán van,érdekelne. :'D
2013. jan. 7. 15:29
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Lehet az oka az h sok elektromos vezeték van ami miatt rossz erzesed lehet ez elsőre hulyen hangzik de igy van vag ha nem akkor attol is lehet hogy van egy rossz ekleked a szobarol amit tudatosan vagy anelkul el probalsz nyomni
2013. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Lehetséges,csak akkor nem értem mért csak fél évvel később lettek mindenkinek ilyen érzései,és azt sem a család többi tagjával ugyan milyen negatív dolog történt volna a szobámban.+Pont a szobám mellett közvetlen van egy másik családtag szobája,ott is gondtalanul alszok,ezért kizártam már magamban az elektromos berendezések felvetését.Mindenesetre megfontolandó. Köszi!
2013. jan. 7. 16:19
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Mennyire lila a szobád? Elég nyomasztó tud lenni a sötétebb árnyalata.

Lehet, hogy vízér van az ágyad alatt, bár ez a lépcsőn még nem érzékelhető, és azelőtt is ott lett volna.

Két dolgot még ma megtehetsz, a szoba sarkaiban gyújts meg egy-egy teamécsest, és hagyd végig égni őket (maradj ott, nehogy tűz üssön ki), ez kb 4-5 óra.

Valamint akassz fel szélcsengettyűket, mozgó vidám tárgyakat az ablakba, ajtóra, csillárra.

2013. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 rionen ***** válasza:
100%

Amennyiben van háziállat a családban leginkább macska vidd be a szobádba és nézd meg hova fekszik le oda kéne tenned az ágyad mivel az állatok érzik, hogy nekik hol jó.

Levendulás füstölő beszerzését ajánlanám még, és nyitott ajtót meg ablakot a füstölés ideje alatt.

Az átfestés nem rossz ötlet. A lila eléggé nyomasztó.

A világos meleg jellegű színeket ajánlom...

2013. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat,a vízéresre nem gondoltam,de ki tudja. :) Amint lehet átfestem a szoba színét,abban bízom a legjobban,aztán meglátom lesz-e változás de szerintem lesz,hiszen szinte megújul majd a szobám,veszek új dekorációkat,és így biztosan pozitív(abb) érzéseim lesznek vele kapcsolatban,így eltűnhetnek a negatívumok belőlem is. Élénk narancssárga színre gondoltam,zöld dekorációkkal,mert nagyon szeretem ezt a párosítást.Egyik barátnőmnek ilyen a szobája,és élmény ott lenni(nekem). :)
2013. jan. 7. 20:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem történt semmi rossz dolog abban a szobában?

Minden, amit leírtál, az egy negatív reflexre utal, kivéve az, hogy valaki figyel téged, bár azt is meg lehetne talán magyarázni.


Exbarátnőmnél egy negatív reflexe alakult a saját szobájában éjszaka, mert amikor az anyja nagyon leszidta, akkor mindig a sötét szobában volt összegörnyedve, és sírt. Most sem szereti, ha sötétben van a szobájában, de kezd megbékélni.


Amikor közeledsz a szobádhoz a lépcsőn, már ott a szobára gondolsz, ami ugyancsak nyomasztó érzés, hogy lassan betérsz oda. A rossz érzéstől pedig természetes, hogy nem tudsz jól aludni.

2013. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek,történt már jó néhány nem túl vidám dolog a szobámban. Ezzel cs 2 dolog marad megválaszolatlanul:

Miért érzik a többiek és rosszul magukat ott,miért pont azóta mióta én is?Létezik olyan hogy az én érzéseim ennyire kihatással legyenek másra? Észrevettem már,hogy a környezetemben lévők általában felveszik a hangulatomat.A padtársam is elég ,,érzékeny",ő állandóan ,,felveszi" az érzéseimet. Reggel bemegyek,mellé ülök pl dög fáradtan,elkezdi mondani hirtelen milyen fáradt lett. Ha dühös vagyok,panaszkodik,hogy szétfeszíti az ideg valamitől. Rengeteg ilyen eset volt,pedig mindig vidámnak mutatom magam.Nem mondom hogy ez természetfölötti,szerintem az érzelmesebb emberek megérzik,sokszor átveszik mások hangulatát. Lehet ez történt a családomban is, ,,átsugároztam" rájuk a negatív érzéseimet,gondolataimat. Ezzel tudnám csak magyarázni.

Azt pedig,hogy úgy érzem figyelnek,hát nem is tudom. Az szerintem nem függ össze egyik dologgal sem. Ugyan azt érzem mint amikor egy másik személlyel vagyok egy helységben,ezt nehéz elmagyarázni. Biztosan az agy játéka ez,rejtélyes dolog. :)

Huh,köszi a segítséget,megnyugtattatok. Ezek szerint ahogy inkább reméltem,racionális dolgok vannak a háttérben.

2013. jan. 7. 21:03
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja, a figyelést elfelejtettem, hogy valamilyen lelkiismereti dolog lehet a háttérben, mint pl. amikor a kisgyerek kisebb bűnt érez, amikor masztizik, és ekkor érzi vagy gondolja, hogy figyeli valaki.


Volt ok arra, hogy valamiért lelkiismeretfurdalásod legyen?

2013. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!