Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon anyám meghalt és egyedül laktam a házban.Egyik este párnacsapkodásos zajra ébrettem és a szememet kinyitva egy söttét alak volt elöttem a tv ment ugy hogy a fénye megvilágította nem volt arca semmi csak egy árny szerű alak.Nem birtam mozogni a szememet nem tudtam becsukni sem megszólalni.Kb: 5 perc szenvedés után ki tudtam mondani hogy hagyj békén erre rám sikított de valami furcsa hangon és a kijárati ajtó fele gyorsan elillant.Az eset után rögtn a telefonomhoz kaptam és az időre nézve hajnali 3 óra volt nagyon megijettem és aludni se tuttam . Mi lehetett az?
2012. dec. 30. 18:41
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Mint mindjátok ha paralízis nem tudtam volna beszélni se mozozni de a végén minz irtam mikor kegszolaltam elindult kifelé és tudtam mozogni. A másik meg az hogy higyétekel én sem hittem ilyesmibe mert baromságnak hittem de már nem és nem találtam ki félek az ilyentől és azért irtam ki hátha tudja valaki mi volt az. De eddig senki nemtudott azonkivül hogy hülye vagyok,paralízisem volt,meg hogy kamuzok. Kérek valakit aki hissz vagy tud valami misztikusabb dolgit is erre irja le nekem. Démon tuti nem volt mert már ilyen nincs csak egyszer volt
2013. jan. 1. 14:15
 22/22 anonim válasza:
Tuti szellem volt ! Hajnal 3kor mindig kísértenek! Nem vicc, keress fel egy parakutatót.
2013. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!