Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon anyám meghalt és egyedül laktam a házban.Egyik este párnacsapkodásos zajra ébrettem és a szememet kinyitva egy söttét alak volt elöttem a tv ment ugy hogy a fénye megvilágította nem volt arca semmi csak egy árny szerű alak.Nem birtam mozogni a szememet nem tudtam becsukni sem megszólalni.Kb: 5 perc szenvedés után ki tudtam mondani hogy hagyj békén erre rám sikított de valami furcsa hangon és a kijárati ajtó fele gyorsan elillant.Az eset után rögtn a telefonomhoz kaptam és az időre nézve hajnali 3 óra volt nagyon megijettem és aludni se tuttam . Mi lehetett az?
2012. dec. 30. 18:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hála isten!!!!!!

Köszönöm végre a normális válaszokat a bunkoknak meg továbbra is jó ét!!!!!!!!

2012. dec. 30. 20:35
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez tényleg alvásparalízisnek TŰNIK, addig, amíg nem írta azt a kérdező, hogy sikerült valamit mondania az alaknak, mire az sikított és kirohant a szobából.


Paralízis közben nem tudsz se beszélni, se mozogni. Egyedül a szemeidet tudod mozgatni, semmi mást. Ha beszélni tudtál, akkor már vége volt a paralízisnek, tehát nem láthattad többé azt az alakot, hiszen hallucinációnak kellett volna lennie.


Ezek alapján vagy álmodtál vagy kamuzol.

2012. dec. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az álomparalízisröl van szó vagy hisszek abba is hogy anyám halála miatt látam valami gonosz szellemet vagy nem tudom. Késöbb halotam olyat is honapokra rá és még ébren voltam hogy valaki sétál a szobámban hátra néztem nrm volt ott semi és a szék ugy elkezdett recsegni mintha leült volna valaki de szerencsére ilyen már nem történik velem.
2012. dec. 31. 10:15
 14/22 anonim ***** válasza:

Fej nélküli:

a kérdező azt írta, "kb. 5 perc után meg tudott szólalni", mire a hallucináció abbamaradt, vagyis a paralízis is megszűnt. Érted?

2012. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor utolsó, olvasd el újra amit írt, de idézem, hogy könnyebb dolgod legyen:


"Kb: 5 perc szenvedés után ki tudtam mondani hogy hagyj békén erre rám sikított de valami furcsa hangon és a kijárati ajtó fele gyorsan elillant."


Ha vége szakadt a paralízisnek, akkor nem láthatta volna már az alakot, sőt, a sikítást se hallhatta volna.


Itt bukik meg az egész.

2012. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Ha vége szakadt a paralízisnek, akkor nem láthatta volna már az alakot, sőt, a sikítást se hallhatta volna."


A paralízis akkor szakadt meg, amikor az alak eltűnt, én így értettem... kimondta a szót, paralízis vége, és a hallucináció vége. Így étettem, bocs ha nem voltam világos.

2013. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De ha paralízisem volt miért látnak sokan ugyan ilyent mint én és ők nem alszanak. Szerintem semmi köze a paralízishez soha sem volt ilyen és pont akkor kett volna egy és több nem. Szerintem olyat láttam amit nem kellett volna vagy legalábis nem emberi.
2013. jan. 1. 13:45
 18/22 anonim ***** válasza:
Szellemek és démonok meg nem léteznek.
2013. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

80%-os. A kérdező leírása alapján ez nem egy másodperc alatt történt meg mind. Ha a paralízisnek vége, akkor azonnal eltűnnek a hallucinációk.


Szerintem bárhogy csavarod, ez sántít és tuti nem paralízis.

2013. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mármint a vége nem paralízis. Bár szerintem az egészet csak kitalálta.
2013. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!