Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha leteznek vampirok, hogy...

Darky kérdése:

Ha leteznek vampirok, hogy neznek ki?

Figyelt kérdés

Most nem arra vagyok kivancsi hogy valaki oda irja h nem neznek ki sehogy mert nem leteznek.

Arra lennek kivancsi, hogy van e vampirol foto (Ne gyertek nekem az alkonyattal meg Drakulaval) nekem tenleg egy eredeti vampir kep kell :D



2012. nov. 15. 14:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"39-es!Ne engem próbálj sértegeti hanem a kérdésre válaszolj!Amúgy meg "piros a szemük" de nem mondhatok mást."


1. Már válaszoltam a kérdésre, az első oldalon.

2. A te "aki azt mondja nem létezik az fél az igazságtól" válaszod sem kifejezetten hasznos és a kérdésre válaszoló.

3. Védd meg magad, ha nem volt jogos a "sértésem", és érvekkel válaszolj sértődöttség helyett!

2013. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
ennyi erővel akkor az is bolond aki hisz istenben ráadásúl őt se látta még senki és mégis sokan hisznek benn úgyhogy ha isten létezik vámpírok miért ne
2013. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Ott a pont! :D
2013. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Köszönöm tudom ezért az előző irásomért lepontoznak majd de nem érdekel mert ez az én véleményem
2013. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen Istenben hinni is csak annyival megalapozottabb, hogy nem tízezer, hanem egymilliárd partner van hozzá.
2013. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 vuvula ***** válasza:
én nem hiszek istenben,a majmoktól származunk
2013. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Akik a vérszopókban hisznek azok tuti, (mint mindenki), csak lemaradtak a fejlődésben.
2013. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!