Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha leteznek vampirok, hogy...

Darky kérdése:

Ha leteznek vampirok, hogy neznek ki?

Figyelt kérdés

Most nem arra vagyok kivancsi hogy valaki oda irja h nem neznek ki sehogy mert nem leteznek.

Arra lennek kivancsi, hogy van e vampirol foto (Ne gyertek nekem az alkonyattal meg Drakulaval) nekem tenleg egy eredeti vampir kep kell :D



2012. nov. 15. 14:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
36%
Nem voltak vámpírok..volt 1 fiatal ember akinek érzékeny volt a bőre ezért napra nem ment. Hogy a név és a 2 szemfog hogy jött még hozzá azt nem tudom. :)
2012. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
en sem :DD
2012. nov. 15. 15:10
 3/47 anonim ***** válasza:
65%

Léteznek porfíriás betegek, akikre a vámpír-legendákat alapozták a középkorban. Nagyjából így néznek ki előre haladott stádiumban:

[link]

2012. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
41%
Hogy néznek ki? Passz.. (Mivel nincsenek is)de biztos nem úgy mint a twájlájtban...Mekkora divathullám lett ez is..sápadt 20kq-s b*zikat meg pierces fejigtetovált szerencsétleneket azonosítanak a vámpírokkal a filmekben a sz*roskok meg kajálják a marhaságokat...
2012. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
51%
Honnan szalajtsunk vámpírfotót ha NINCSENEK??? Ne jöjjünk azzal, hogy nincsenek? De hát nincs fotó mert NINCSENEK. Olyan válaszra vársz h.: nincsen róluk kép, de biztos léteznek??? Akkor ébresztő.
2012. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%

Nem léteznek, csak kitalált történetekben, tehát a kérdést is csak így lehet értelmezni.


Jobbféle forrásokban ezek antropomorf, gonosz kinézetű, hosszú szemfogas alakok.


Egyéb forrásokban (nem mondjuk ki a címét) nyálas, cuki tinédzserek.

2012. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

" nekem tenleg egy eredeti vampir kep kell :D"

Vicces vagy, menj aludni.

2012. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

[link]

2012. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
14%

Léteznek.

Ahogy a mágusok boszorkányok is.

Ugy néz ki mint a drakula (nem a filmes).

Ha elhiszed ha nem nekem mindegy.

Nem az én bajom ha nem hiszed el.

Titkolják magukat.

Üdv

2012. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Te is biztos titkolod magad, mert már rég az elmegyógyintézetben kéne lenned.
2012. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!