Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok mondani varosi legendak...

Tudtok mondani varosi legendakat, lenyekrol, mitologiai szornyeket?

Figyelt kérdés

peldaul amivel a gyerekeket ijesztgettek,meg hasonlok.

es mi a revenant?



2012. okt. 12. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi az a kapanyánimonyó? :)
2012. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

engem azzal hogy bekopog egy ember és elvisz ha rossz vagyok.

meg azzal hogy a Jézuska nem hoz ajándékot ha rossz vagyok.

2012. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én az öcsémnek mindig azt mondtam hogy ha nem hagy békén szólok a lápipipócának! ( amúgy lápi póc tudjátok az a kis halacska csak neki az mindig lápipipóca volt és félt is tőlük szegénykém. :) )
2013. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem 2 film-el ijesztgettek a szüleim 1 a sötétség lepléből a Matilda ( fogtündér ) 2 a Boogieman :) Mitológiai szörny a küklopsz, gorgó, minotaurusz, manitok, makhai, a kraken, :) kiméra, kerberos, kentaúr, kalendóniai vadkan, hidra, griff, phoenix, erünnis, a nimfák, pegazus, unicornis, no meg persze Gollam ismertebb nevén Szmeagol Drááágaszááággooo
2013. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lienah válasza:

Nálunk ezek voltak: "elvisz a rosszember", meg jött a "mumus-ozás", virgácsot kapok a mikulástól, nemhoz ajándékot a jézuska.... stb...

Jah meg amikor valami olyat csináltam (mittomén csúszkáltam a jégen, vagy bringával egy kerékre "álltam") akkor anyám azt mondta hogy úgy csináljam, ha valami bajom lesz, még meg is ver... így ha eltaknyoltam, inkább mélyen hallgattam róla... jobbnak láttam nem kockáztatni:) bár mai fejjel/szemmel tudom hogy ez csak "ijesztgetés" volt, meg így nem kellett hallgatni a hiszti-bőgést ha elestem, mert nyilván nem vallottam be, felálltam aztán mentem tovább...:)

2013. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!