Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az a Jeff the Killer?

Ki az a Jeff the Killer?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 09:21
1 2 3
 21/24 trolll 2000 válasza:
gyillkos.... akinek a hobbija....a *dobpörgés* gyilkolás
2016. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

A többiek írása hazugság!!Nem az a hülye új fiús történet,hanem ez az igaz. (saját fordítás)

"A legenda szerint egy Katy Robinson nevű lány online támadást kapott,miután feltöltött 4chan-ra egy képet magáról. Egy nappal később egy felhasználó,aki Katy testvérének vallotta magát,írt egy posztot,hogy Katy öngyilkos lett(ez nincs leírva a történetben,de a poszt így hangzik:

"Figyelem 4chan felhasználók!

Tegnap a húgom a szobájában találtam,hogy "kisírt szemekkel" ül az ágyán.Megkérdeztem,hogy miért roskadt magába,és erre azt válaszolta,hogy "mert kövér vagyok".Mérgesen kérdeztam,hogy ki csinál belőle viccet?Azt mondta,hogy az egész 4chan közösség.Egyedül hagytam inkább.És most nézzétek meg alaposan ezt a képet!Mert ő a húgom volt,aki tegnap öngyilkos lett!!".Nem sokkal halála után egy Jeff the Killer néven ismert dolog jelent meg az interneten.A legtöbb 4chan felhasználó állította,hogy Jeff the Killer csak Katy Robinson photoshoppolt mása.De akárhogy is,ez a tény soha nem lett megerősítve" Ez már csak igazabbnak tűnik..

2016. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Ridamov ***** válasza:
Én remélem, hogy igaz. Nagyon izgalmas lenne :D
2019. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Ridamov ***** válasza:
22-es. Azt inkább a kép eredetéhez használják amiről te beszélsz. Ez nem utal nagyon Jeffre, vagy hogy miként jött
2019. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!