Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az a Jeff the Killer?

Ki az a Jeff the Killer?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 09:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha pedig nem vérzik el akkor 100%,hogy elkap valami fertőzést...
2013. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 halloween kópé válasza:
ja kb XD
2013. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Valami sztori lehet,hogy volt valamikor egy hasonló esetről elvégre Hasfelmetsző Jack is létezett meg egyébként is voltak már furcsa dolgok a világon.

Egyébként az arcban általában nincsenek olyan létfontosságú erek,hogy elvérezzen,még akkor sem,ha tényleg mosolyt vág az arcára.A fertőzés pedig egy másik kérdés,igazából könnyen kikerülhető.Az emberi test sok brutális dolgot képes elviselni pl ott vannak az orosz alváskísérletek,meg lehet nézni,de kell hozzá gyomor.

2014. jan. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13-as, az orosz alvás megvonás is mese, mivel víz nélkül már meghaltak volna 3 nap után azok meg 9 napig nem kaptak. Plusz mivel a mi Jeff-ünk leégette a szemhéjait ezért nem is maradhatott életben túl sokáig, mivel alvásmegvonásba meghalt volna, illetve a szemei is kiszáradtak volna a pislogás eltünése miatt.


Viszont jó sztori.

2014. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Attól, mert nemt udja becsukni a szemét, még képes az agya alvó állapotba kerülni és a szeme sem szárad ki a pislogás hiányától. Sok koponyadeformitásos esetnél(meg néhány elrontott plasztikai műtétnél)előfordult, hogy apáciens nem tudta becsukni a szemét és mégsem lett baja azon kívül, hogy idegesítette. Az orosz alváskísérleteknél meg kaptak vizet és élelmet is, szó sem volt ezeknek a megvonásáról.


Egyébként itt van két magyar verzió. A második asszem az eredeti pontos fordítása. Az első rövidebb valami, nem a teljes sztori.


[link]


[link]

2014. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 liala válasza:
100%

Na akkor én is csatlakozom a vitához :D

Kezdjük Jeffel

Eredeti név:Jeffrey Woods

Életkor:21

Születési hely,dátum:Wisconsin,Milwaukee 1993.május.7

Család:A szüleit megölte,de a bátyja túlélte a támadást.Homocidal Liu néven kereshettek rá(sztori nincs magyar fordításban).

További infók:A sztorit most nem fogom elmesélni mert már egyszer le lett írva.

Jeffet sokszor hozzák össze Slendyvel(Slendermannal).Ennek az az oka,hogy Jeff mikor megőrült(2006.június.12)rá egy pár hónapra elment meglátogatni Liu és a szülei sírját(itt még nem tudta hogy Liu él)találkozott Slendyvel mivel ez a temető az erdő mellett volt.Harcoltak meg minden(azért nem minden,de...)de végül a maga 2 és fél méterével Slendy nyert.Látta Jeffen hogy bármire elszánt ezért a ,,szárnyi"(inkább csápjai xd)alá vette de nem változtatta proxivá.


Most pedig ténymegcáfolás :3

A fehér bőr:Lehetséges!Lehet hogy nem teljesen fehéredett ki a bőre.Lehet hogy nem hófehér de akkor is!Az én bőröm is nagyon fehér.

A mosoly:Miért ne lehetne?Arra senki nem gondolt hogy mi van ha a szájban lévő erek és idegszálak ,,elhaltak"?Meg mint az elöttem kommentelő írta:,,Az arcban nincsenek létfontosságú erek".

Szerintem ennyi elég is lesz.

Ui:,,Go to sleep and don't want know anything of my fucking life!"

2014. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Hhhmmm énsemhinném hogy létezik.Meglátja a bicskát és bekattan?
2014. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Én piromániás vagyok mégsem gyujtottam még fel a házat!

És ottvan a Jóker.Fehér a bőre zöld a haja.Igaz?Igaz.Van egy régebbi film amiben NEM vágott mosolyt az a arcába csak mosolygott megállásnélkül.Vagy, oda volt rajzolva a mosoly az arcára és bevolt festve a feje fehérre.

2014. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az meg egy másik dolog, hogy hogyan égette ki a szemhéjait anélkül, hogy a nagy hőtől (öngyújtó vagy gyufa lángjával, tök mindegy) a szemei nem folytak ki? Régen sokszor úgy vakítottak meg embereket, hogy izzó vasat tartottak közel a szemükhöz, így kérdem én... Biológiailag ezt miért nem cáfolja meg senki?
2015. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

sok plasztikai műtétnél(igen a szemhélyplasztikánál is) "égetnek" égetik a bőr és zsírszöveteket, hogy kauterizálják az ereket

más egy nagy izzó vasdarab és ás mondjuk egy felhevített kés pengéje.

2015. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!