Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállta ezt az oldal a...

Megszállta ezt az oldal a lepontozás, parasztság és beszólogatás szelleme?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tűnik. :)
2012. máj. 17. 15:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokszor raktam már ki ide ilyen témájú kérdést, amiben leírtam, hogy furcsát tapasztaltam. Erre jött az, hogy csak kitaláltam, meg álljak le a drogokkal. Ha valakit nem érdekel ez a téma, minek lép egyáltalán be?
2012. máj. 17. 15:28
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Vannak akik itt élik ki magukat, mert poénnak gondolják.

Vannak olyanok, akik ésszel fel nem tudják mérni, miért hihet olyanokban a kérdező, mint ami miatt kérdést tesz fel. Ezért adnak hangot a megdöbbenésüknek.

Vannak olyanok is, akik se nem döbbentek, se nem poénkodnak, de ha ellenkezik az ezoterikus felfogással a válaszuk, a kérdezők egy része nem veszi jó néven, ha segíteni próbálnak.

2012. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

A 15:15-ös vagyok.

Itt is 100%-ról indultam, és már lepontoztak.

Az eltérő álláspontok miatt van, semmi több.

Aki a tengerparton lakik az a vizet látja, aki a sivatagban az meg a homokot. Eltérő dolgokat tapasztalunk meg. Ezeket megoszthatjuk egymással, hogy a másik is tanuljon abból amit mi tapasztaltunk meg. De amit az ember nem tapasztalt meg, és az ő valóságától távol áll azt nem biztos hogy elhiszi.

2012. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy ez a hasznosság ez elméletileg egy tárgyilag mutató lenne hivatott lenni(az kellene,hogy legyen annak vonatkozásában,hogy X.Y. mennyire hasznosakat ír,ergó mennyire lehet komolya venni, amiket ír),de amíg egyesek poénból pontoznak,addig ez az egész mutató semmire nem jó,de egy biztos, reális,kristálytiszta,valós képet nem ad a válaszadó válaszainak milyenségéről.
2012. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Valaki nemrég egy másik rovatban tett fel hasonló kérdést. Jött is a piroskéz nyomingertől a válasz: A szerelem-szex rovatban mindenkit lepontozok, mert miért irkál oda.

Vannak kategóriák, amiket már régóta kerülök, így a politika és vallás rovatot. Az oldal üzemeltetői így szabad kezet adnak a bunkóknak. Mondhatnám én is hogy nem érdekel, de a pontozást egyféle önkontrollnak tekintettem, hogy valóban helyes választ adtam-e.

Azt olvastam, hogy a német GY.K.-n a felhasználó nevet nem lehet elrejteni. Itt is azt kellene. Sőt, ha az értékelőket ki lehetne listázni, le szoknának erről a bunkóságról.

2012. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Pont az a rossz benne, ami az oldal alaphitvallását jelenti, hogy a névtelenség, pontosabban, hogy még felhasználónevet se kötelező mutatni.Ha kötni lehetne ugyanis névhez, hogy lucgizi az,aki lepontoz -előre elnézést, ha volna ilyen user, most csak írtam egy nicket- akkor lehetne intézkedni a jogainak korlátozására, majd a kizáratására. Így viszont aligha.
2012. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

# 16

A 15. vagyok. A moderátorok mindent látnak, de sajnos úgy látszik nem érdekli őket.

2 hete emailt írtam nekik egy másik ügyben, válaszra se méltattak.

2012. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Sok az érzéketlen bunkó, akik nem képesek magasabb tapasztalásra, csak a fizikai test szintjén élnek.
2012. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Napkiraly ***** válasza:
olyan lett mint a politika, ha trollkodok felpontoznak, ha komoly választ adok lepontoznak, akkor meg inkább trollkodok :)
2012. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az egészben az a vicces hogy itt valaki(k) lepontoznak minden választ a kérdésed alatt.
2013. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!