Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállta ezt az oldal a...

Megszállta ezt az oldal a lepontozás, parasztság és beszólogatás szelleme?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tűnik. :)
2012. máj. 17. 15:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
"oldalt"
2012. máj. 17. 15:00
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon úgy tűnik. Engem mostanában állandóan lepontoznak, tlejesen leromlott a százalékom. Az meg kicsit rosszul esik, hogyha valaki kérdez valamit, segítséget kér az oldalon, örömmel válaszolok, aztán van, hogy annyit nem ír vissza, hogy kösz. Persze nem mindenki.
2012. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, annyi sok bunkó van itt. Engem zavar, hogy felteszek egy normális kérdést, és nem a kérdésre válaszol, hanem kioktat, és beszól. Ha meg normális választ írok, akkor lepontoznak. Meg sokan itt élik ki azt a vágyukat, hogy leoltsanak mindenkit.
2012. máj. 17. 15:11
 4/20 anonim válasza:
92%
Engem nem érdekel ha lepontoz valaki. Nem is értem minek ez a rendszer. Rengeteg 50%-os válaszát hasznosabbnak tartottam, mint a 90%-osokét, akik csak finomkodnak, véleményt írni nem mernek semmiről. Bunkó emberek meg mindig is voltak és lesznek is.
2012. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Sok a frusztrált, meg stresszes ember. Biztosan nincs hol kiereszteni a gőzt.
2012. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Amikor regisztráltam kb 2 hónapig 100% volt nálam.

Legtöbbször olyankor pontoznak le amikor véleményt kérnek.

Sőt legtöbbször nem is a kérdező pontoz le.

Hanem az a válaszoló akinek más a véleménye.

Egyébként egyáltalán nem zavar.

Nem leszek több vagy kevesebb se ettől se semmi mástól.

2012. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Itt nem a pontozáson van a hangsúly. Hanem a bunkó embereken. Tudom, hogy mindenhol vannak, de annyira szomorú, hogy nem lehet egy olyan kérdést, vagy választ kiírni, hogy ne küldjön el minimum 1 ember a halál f.szára.
2012. máj. 17. 15:19
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Én is ez tapasztaltam.Már 56%-nál járok.Nem tudom miért pontoznak leállandóan,mikor a kérdésre konkrét választ adok.Fogalmam sincs miért van itt ennyi paraszt!
2012. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen valóban minden egyes kérdésnél van 1-2 bunkó aki esetleg beszól esetleg kárörvendő stb..Ezeket kikellene tiltani!
2012. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Engem az zavar, hogyha valaki feltesz egy kérdést az ezo rovatba azt sokan lebunkózzák, hogy hisz az ilyesmiben.

Aki nem hisz benne miért olvassa az ezoterikus kérdéseket?

2012. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!