Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem vagy valami más?

Hayabusa kérdése:

Szellem vagy valami más?

Figyelt kérdés
Mostanság megint előfordul éjszaka hogy félek, hideget érzek, és mintha rám akarna szállni valaki vagy valami.Szinte hadakozunk, és ami a furcsa, hogy nem aludtam mert hallottam a tv-ben hogy mit beszélnek....Nem tudok szinte mozdulni, kiabálni akarok de nem tudok.Eddig próbáltam elküldeni (menj innen, ilyesmi)de most éjszaka azt mondta hogy nem megy el, mert kapott egy percet.Hogy ez mit jelent, nem tudom.De nem látok senkit.Időről időre visszatér, de ilyen még nem volt hogy mondjon valamit.De nem tudom hogy ez már álom volt-e, de nagyon nagy félelem érzet volt rajtam és rázott a hideg, az egyébként meleg szobában.Mi ez??Ne nézzetek kérlek hülyének, épp eléggé annak érzem magam.Van erre valami magyarázat?Mi ez a jelenség?

2012. márc. 2. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalizised van, gyakori dolog , itt is havonta beesik egy két emberke hasonló problémával, ha nagyon zavar fordulj vele orvoshoz, mindenesetre szellemekhez semmi köze, ebböl a szempontbol megnyugodhatsz....
2012. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
nem kötekedésből kérdezem a következőt és nem is feltétlenül tőled kérdező. Én hiszek a szellemvilágban, de azért kicsit szkeptikus is vagyok. kicsit ellentmondásos, tudom. De ez az alvásparalízis honnan ered? mióta van tudományosan jelen? csak azért érdekel, mert mostanában sok helyen olvasom, hogy a szellemérzékelésre, mint amilyen a te eseted is, ráhúzzák, hogy ap. Nyilván nem tudom, hogy valóban így van-e, hiszen lehet tudományos vagy természetfeletti is. Csak érdekelne, hogy hogyan tudják bebizonyítani, hogy melyik lehet. Van erre egy jó film: Ördögűzés Emily Rose üdvéért. Itt a lányt megszállta egy démon, meghalt a végén, de a papra próbálják ráhúzni, hogy a lány halála az ő hibája volt, és azt próbálták bebizonyítani, hogy skizofrén epileptikus valami a baja. És tényleg olyan dolgokat mondott, amiket ember nem tud, vagy nem beszél, vagy olyan hangon mondta. És akkor kiderítették, hogy vallásos lévén tanulhatott latint, azért beszélheti a nyelvet, vagy azért beszél dupla hangon, mert a betegsége miatt ez így a jó. Na most ott is érdekes, hogy talán ez, talán az, de bebizonyítani egyik fél sem tudta az igazát. Engem azért érdekelne, hogy valóban milyen magyarázata lehet az ilyen eseteknek.
2012. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát engem is érdekelne már.Nem tudom mit gondoljak.Megnéztem az ap-t is, csak nekem az az érdekes hogy a hideg fuvallat, a félelem, és az állítólagos hallucináció mindig jelen van.Mindenesetre érdekes.
2012. márc. 2. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Megmondom neked, ha léteznek szellemek, akkor jobb dolgot is találnak annál, mint szegény élőket riogatni:


Szóval attól félsz, hogy félhetsz valamitől, amit nem ismersz.


Egyébkén az idegrendszered nem bírja a dark fantasyt, akkor ne nézz és ne olvass olyat!

2012. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen, lehet, hogy valami betegséged vagy ilyesmid van, vagy képzelődsz. De nyugi, szellemek nem léteznek, szóval biztos, hogy nem az ;-)
2012. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy mostanában elég stresszes vagyok a gondok miatt...lehet azt vetítem ki. Köszönöm mindenkinek.Ja, és azt is hogy nem kaptam csipkelődős megjegyzéseket. :D
2012. márc. 2. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek a szellemekben és szerintem nagy hibát követtél el azzal h azt mondtad"menj innen" olvastam (lehet h viccesen hangzik) de kedvesen kell megkérni h menjem el...
2012. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az exorcistákat ajánlom, azokat még ma is használja az Egyház! Hívd el a papot!
2012. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!