Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A házunkban van egy szoba ami mindenkiben rossz érzést kelt. Eredetileg a párommal az volt a hálószobánk, de kiköltözzünk onnan a nappaliba, mert már halálfélelmünk volt ott. Mostanában azt kezdjük érzeni, mintha a szoba rossz hangulata terjedne kifelé, a többi szoba felé is.

Tegnap vettünk egy nagy állótükröt amit ideiglenesen betettünk abba a szobába. Ma reggelre a tükör a szoba másik felében volt, és fel volt állítva. (Mi direkt lefektettük, nehogy eldőljön).

Kezdünk egyre jobban félni, és már a költözésen is elgondolkoztunk.

Az még lényeges lehet, hogy a házat mi építettük, a szomszédok nem tudnak semmi lényegesről ami miatt lehetne ott valami.


2012. febr. 25. 14:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mégis mi a gond a tükrökkel? Én nem vagyok szkeptikus, de nálam van tükör a szobában, mivel van egy fésülködő asztalom. És én jól kijövök a tükrömmel :) Ti miért vagytok haragban vele? :)
2012. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezt énse értem miért tettetek abba a szobába egy tükröt..Mielőtt odaköltöztetek nem tapasztaltatok hasonlókat? Egyébként énis kérnék képet ha nem kamu ez az egész..
2012. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy kamu mert nem a kérdező nem ír és képet se küld!!
2012. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu.


De akkor is, légyszi a tükrön fenn akadók mondják már el mi a gond vele. Vagy ti se tudjátok csak mindenkitől ezt halljátok, és akkor biztos nem szabad tükröt a szobába tenni?!

2012. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Akik nem értenék a tükrös sztorit azok nézzék meg a TÜKRÖK című filmet!
2012. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Itt vannak a szobáról képek, a kérdés nem kitalált!

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. febr. 27. 12:05
 17/26 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok a nagy guruk mit állapítanak meg a képek alapján :D


Nekem van egy megállapításom: tetszik a komód :)

2012. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Csak képről látom a szobát, de nagyon nem szimpi ránéztem és olyan furcsa rossz érzést keltett bennem is! Én arra gondolok, hogy ha nincs pince a szoba alatt valakit eltemettek oda és az "kísért"! Azóta mi újság a szobával?
2012. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Első sornál mar a paranolmal activity 1 jutott eszembe xdd
2012. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a házat ti építettétek, szerintem még maradhatott ott kísértet. A szellemek, akik ugye helyhez kötődnek, úgy tudom, nem feltétlenül a házhoz ragaszkodnak, hanem magához a helyszínhez. De az is elképzelhető, hogy titeket követ valami, de mivel magának a szobának van rossz kisugárzása, inkább az előbbire tippelek.

Próbáltátok már megtisztítani a házat? Vagy esetleg megáldatni?

Ha továbbra is fennáll a probléma, hívhattok egy szakembert is; egy ismerősömnél is furcsa dolgok történtek: kihívott egy médiumot, aki megállapította hogy sok szellem van a házban. Azután nem történt több furcsaság.

2012. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!