Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A házunkban van egy szoba ami mindenkiben rossz érzést kelt. Eredetileg a párommal az volt a hálószobánk, de kiköltözzünk onnan a nappaliba, mert már halálfélelmünk volt ott. Mostanában azt kezdjük érzeni, mintha a szoba rossz hangulata terjedne kifelé, a többi szoba felé is.

Tegnap vettünk egy nagy állótükröt amit ideiglenesen betettünk abba a szobába. Ma reggelre a tükör a szoba másik felében volt, és fel volt állítva. (Mi direkt lefektettük, nehogy eldőljön).

Kezdünk egyre jobban félni, és már a költözésen is elgondolkoztunk.

Az még lényeges lehet, hogy a házat mi építettük, a szomszédok nem tudnak semmi lényegesről ami miatt lehetne ott valami.


2012. febr. 25. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Ha hiszel a szellemekben , a válaszom:

vettetek valami olyan tárgyat ,amihez kötődhet szellem.pl. életében nagyon fontos volt neki,és a tárgy "helyváltoztatása" feldühítette.vagy:a telken ,ahol a ház áll temettek el/halt meg valaki.

2012. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Hát ha ti építettétek akkor mitől féltek?

Tudjátok a ház múltját. Én sejtem az okát mi lehet az oka amitől rosszul érzitek magatok. A háznak gondolom nincs pincéje a szoba alatt?!

És szerintem ti generáljátok az egészet saját félelmetekkel.

És mi a francnak tettetek tükröt abba a szobába?? Ennél nagyobb butaságot nem tehettetek volna!

Írjatok rám privibe ha ez nem egy vicc..

Fotozzátok le az adott szobát pár szögből megmondom mi a baj vele.

2012. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből, de nem lehet, hogy túl sok paranormal activityt néztetek?
2012. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Képet én is kérnék a szobáról:) A tükör volt a legnagyobb hülyeség, azén szobámmal nincs semmi még se tennék be SOHA tükröt! Küldj egy pár képet a szobáról privátba és akkor könnyebb lesz segíteni:)
2012. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

én is kérnék képet róla.


mellesleg nagyon valószínű hogy csak beképzekitek. főleg ha ti építettétek. nem lehet hogy ti nem szeretitek azt a szobát, vagy már akkor sem tetszett mikor építettétek.

2012. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
B.sszátok meg, én nem hiszek az ilyesmiben, de most befosattatok ezzel a "ne-tegyél-tükröt-a-szobádba"-cuccal:DDD Akkor mégis hogy vasaljam a hajam?:DD
2012. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Minden reggel vasalom a hajam de a fürdőszobába:D Szüleim raktak egy tükröt a szobámba mikor megláttam kivágtam a cirkuszt, hogy azonnal tüntessék el onnan! Hát ki is vitték egy órán belül:))
2012. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
19:38as vagyok: 13/L
2012. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19:39: Megb.szhatod:D
2012. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Szerintem vidd ki a tükröt a szobádból:DD
2012. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!