Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fura erzesem van, amikor a...

Fura erzesem van, amikor a baratomnal alszom. Mi lehet? Bov. Lent

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 10:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Félsz a halott apjától és a hamvaitól, mert félsz a haláltól. Keress fel egy pszichológust.
2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak az fél tőle, aki hisz benne. És ha ott van? Csak a cicidet akarja látni.
2012. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 kajla válasza:
55%

néhény lehetőség:

- nem teljesít rendesen a barátod (ez nem biztos, hogy csak az ő hibája)

- elalvás előtt nem szívsz rendesen

- nem iszol elég szakét

- nem számolod elég türelmesen a bárányokat

- nappal keveset dolgozol (tanulsz)

- babszemek vannak a lepedő alatt

Ha fura érzésed van, húzd magadra a barátodat és garantáltan el fog múlni.

2012. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
80%

Én is csak azt tudom mondani: Este 1 - 1,5 óra aktív!! SEX aztán ugy fogsz aludni mint a kisbaba :D

üdv :)

2012. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Gruffacsór válasza:

Valaki írta már, hogy menj pszichológushoz, és tényleg ez a legkézenfekvőbb megoldás.


Sokan furcsálják, ha valaki pszichológushoz megy, és sokan aggódnak azért, hogy: "Úristen! Azok járnak pszichológushoz, akiknek nincs ki mind a négy kereke! Azt fogják hinni, hibbant vagyok...ú..."

De ez tévedés. Fontos, hogy a pszichológus nem "betegekkel" foglalkozik, hanem hétköznapi emberek olyan pszichés gondjaival, amik normálisak, de nagyon eltérőek emberenként, és nem szívesen beszélünk róluk, mert kínosak.


Szóval tényleg, beszélj egy pszichológussal, minden rendben lesz! :)

2012. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

#15-re adok igazat főleg.

Lehet hogy nekrófób vagy kicsit és félsz a halottaktól, még ha urnába vannak is zárva. Túl sok rémfilmet láttál.

Szorongásod, alvászavarod van akkor Sedetif PC nevű gyógyszer segíthet elég sokat, vagy egy kis Xanax/Frontin, de minden kép keresd fel pszihológusodat, vagy háziorvosodtól kérj beutalót hozzá. A nem alvásnak sok oka lehet és lehet hogy a halott apósnak nincs is hozzá köze. Valószínűleg agyi a dolog. Remélem hamar rendbejössz ;) Vagy próbáld ki néha, hogy a barátod alszik nálad :D

2012. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

én amikor új lakásba költöztem, minden este alig bírtam elaludni. szorongtam, sokszor riadtan ébredtem fel.

ekkor egy ismerősöm azt tanácsolta, hogy rendezzem át a szobát. az ágy más helyre került, és lám onnantól kezdve tudok rendesen aludni. elvileg sokan érzékenyek az ilyenekre...

2012. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Nekem ugyan ez volt az exbarátommal, egyszerűen nem tudtam vele aludni és ugyanazt éreztem, mint te ! Teljesen mindegy volt, hogy nála vagy nálam alszunk, vagy ha elutaztunk ott is ugyanez volt ! Én ezt azzal magyarázom, hogy nem illettünk össze ez is azt mutatja .... a mostani párommal első perctől kezdve egymás hegyén hátán alszunk :D és végigalusszuk az egész éjszakát mind a ketten :)
2012. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Igen, szerintem is cserélj barátot, akinek a hegyén, vagy a hátán tudsz majd rendesen aludni.
2012. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
hogy mekkora poén ez utolsó :D:D:D
2012. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!