Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt, és miért...

Miért álmodtam ezt, és miért van ilyen jó érzésem emiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap előtt nagyon szép álmom volt. Egy buszban ültem,nem ült mellettem senki,gyönyörű leírhatatlan táj,nem tudom hol játszódhatott, elképzeléseim szerint Amerikában.Gyönyörű volt! A busszal később megálltunk egy McDonald's-ban,majd utaztunk tovább. Sajnos semmire másra nem emlékszem,de azóta folyton ez jár a fejemben,és mintha honvágyam lenne,ha rá gondolok eltölt a boldogság,megmagyarázhatatlan érzés.


Igazából nem tudom,milyen választ várok, de aki tudna nekem hasznos választ adni,azt nagyon megköszönném! :)

16 L


2011. dec. 27. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a tudatalattid utazni akar szép helyekre.
2011. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kössz. :D

Ez meglehet,de akkor sem értem,hogy miért olyan,mintha hazaértem volna.

2011. dec. 27. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló álmom, kellemes helyen voltam, és jól esett :) Nem tudom, hogy mit jelent, de tényleg kellemes :)
2011. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!