Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki vagy mi lehetett az?

Ki vagy mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson a Mátrába mentünk 3 napra. Hát mondanom se kell, mind 3 nap szakadt az eső. Nappal végig csak túráztuk,stb..Estére mindenki fáradt volt így hamar el akartunk aludni a barátnőimmel. Hajnal körül járhatott az idő, kaparászásokat halottunk a tetőről. (Tudni kell hogy faházakról van szó..) És galamb hangot. Galamb hang. ESTE..Többet is hallottunk, mindenkinek tele lett a gatyája. Mikor valaki megszólalt és beszélgettünk abbamaradt minden de mikor csend lett, megint rákezdett. Aztán ez ment egy ideig..Utána valaki lehúzta a kilincset mintha ki akarta volna nyitni. Na akkor meg se mertünk szólalni..Még szerencse hogy bezártuk az ajtót lefekvés előtt. A mi faházunk volt a legközelebb az erdőhöz így eléggé beindult a fantáziánk, nem tudtunk aludni. Mire végre reggel lett, kimentünk és ilyen lábnyomok voltak a sárba. De az eső annyira elmosta hogy nem lehetett jól kivenni hogy állat vagy ember lábnyoma. A falakon kaparászás nyomok, a tetőn fészek sem volt, nem értettük a galamb hangot. Ez ment mind a 2 éjszakán.

Negatív hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, őrült sem vagyok, nem szedek semmit, nem voltam beszívva, nem voltam félkómás sem. Láttuk amit láttunk, rajtam kívül még ketten. Értelmes válaszokat várok! Köszi 13/L


2011. júl. 2. 15:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy őrült, se füves se, viszont hülye biztosan, már elnézést.

URISTEN GALAMB HANG MIT CSINÁLJNUK? FÉSZEK SINCS A TETŐŐŐN ÉS ESTEE VOOOOOLT HHHHH.


És akkor mi van? Teljesen normális ez mind.

2011. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Jaewy ***** válasza:

Na most hát. Na most hát. Sok dolgot nem tudtunk meg ebből a leírásból. A legkomolyabb kizárásos alapon is több dolog marad a kosárkában. Ugyebár a legalapvetőbb az az osztálykirándulásokon bevett szertartásnak tartott "ijesszünk rá a lányokra" viccelődés (Én ezt tippelném). Ha ezt kizárjátok jön a következő : Említetted hogy a ti faházatok volt a legközelebb az erdőhöz, hát akkor valószínűleg valami módosult állat, ahogy azt már sokan említették (Talán). (Ezt kétlem) És legvégül ha nagyon az Ezotériára akartok gyanakodni akkor szóba jöhet egy felettébb gyenge Démon. (De ha tényleg az akkor valóban nagyon gyenge lehetett, különben higgyétek el :) az az ajtó kinyílt volna )


Üdv. Jaewy

2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a kedvenceim, hogy fajkeverék vagy módosult állat. Persze egy medve volt galambszárnyakkal és huhogott :DD Szerintem meg egy szőrös hajléktalan felmászott, hogy szétnézzen, hol tudna hugyozni :D
2011. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 KatzenMayer válasza:
A bagoly is tud huhogni
2011. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Istenem. Ez a "És galamb hangot. Galamb hang. ESTE.." Hát röhögtem egy nagyot. Úgy teszel mintha a galambok este nem léteznének csak nappal. Vagy mintha nem tudnának este dumálni...
2011. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Hát szerintem vagy pedómaci vagy csillámfaszláma lehetett egyébként és is láttam már szörnyet de lehúztam a wc-n azután nap mint nap rosszat álmodtam
2011. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!