Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki vagy mi lehetett az?

Ki vagy mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson a Mátrába mentünk 3 napra. Hát mondanom se kell, mind 3 nap szakadt az eső. Nappal végig csak túráztuk,stb..Estére mindenki fáradt volt így hamar el akartunk aludni a barátnőimmel. Hajnal körül járhatott az idő, kaparászásokat halottunk a tetőről. (Tudni kell hogy faházakról van szó..) És galamb hangot. Galamb hang. ESTE..Többet is hallottunk, mindenkinek tele lett a gatyája. Mikor valaki megszólalt és beszélgettünk abbamaradt minden de mikor csend lett, megint rákezdett. Aztán ez ment egy ideig..Utána valaki lehúzta a kilincset mintha ki akarta volna nyitni. Na akkor meg se mertünk szólalni..Még szerencse hogy bezártuk az ajtót lefekvés előtt. A mi faházunk volt a legközelebb az erdőhöz így eléggé beindult a fantáziánk, nem tudtunk aludni. Mire végre reggel lett, kimentünk és ilyen lábnyomok voltak a sárba. De az eső annyira elmosta hogy nem lehetett jól kivenni hogy állat vagy ember lábnyoma. A falakon kaparászás nyomok, a tetőn fészek sem volt, nem értettük a galamb hangot. Ez ment mind a 2 éjszakán.

Negatív hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, őrült sem vagyok, nem szedek semmit, nem voltam beszívva, nem voltam félkómás sem. Láttuk amit láttunk, rajtam kívül még ketten. Értelmes válaszokat várok! Köszi 13/L


2011. júl. 2. 15:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ugy hogy a sok barom "tudos" féle keresztezi az állatok dns t zt annak is köszönhetök részben ezek a mutáns dögök.
2011. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Az durva amiket leírtak..

Térdig ért a lénynek a keze.. Meg fehér volt..

Áhh.. Többet se mek erdőbe. :S

2011. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

15:15 Köszi a linkeket, megnéztem..tényleg durva :SS

A többieknek is köszönöm szépen a válaszát :)

2011. júl. 2. 15:34
 14/26 anonim ***** válasza:

Én voltam


Egyébként durva, szerintem az a fehér vacak nem létezik, de tényleg lehet hogy csak ugrattak. Meg a hiúznak milyen hangja van? Vannak Mo-n, aztán mivel nem hallottál hiúzt ezért kapcsoltad a galambhoz, v vmi hülye másfajta állat is ami az erdőben él, és nincs benne semmi természetfeletti.:))

2011. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Lehetséges, tényleg nem hallottam még =/ Csak akkor annyira megijedtünk hogy igazából nem is tudtuk minek tulajdonítani a hangokat. :S Nekünk csak galambhang jutott eszünkbe.
2011. júl. 2. 16:04
 16/26 Szafica ***** válasza:
2011. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
2011. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Találtam hiúz hangot:

http://www.youtube.com/watch?v=GbhkXg9iFYA

De lehet h más nagymacska volt, vagy bármi aminek karma van. Néha a kutyám is kiad olyan hangokat mint egy ajtó, szóval. :D Más állatnak meg hasonlíthat a hangja a galambra... Mármint hogy ha nem a megszokott hangján csinál bármit is. :D Remélem érted h ezt mire értem. :)

Egyébként van az őserdőkben egy madár ami nagyon sok mindennek tudja utánozni a hangját, pl. egy puskáét is, gondolom ez a fajta állat itthon nem él meg, de van más hangutánzós állat is, mondjuk a vadászás céljából elváltoztathatja a hangját.

2011. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én tudom mi volt. Egy nagyon nagy szőrös szörnyeteg, ami erdőben lakik, és kislányokat eszik! Muhahahaha Na jó, azt nem tudom hogy mi volt, de hogy mi nem volt azt igen. Szörny, vámpír, démon, tündér, kobold, jeti, vérfarkas, farkasember, emberfarkas stb...
2011. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez csak is Pedomaci lehetett!
2011. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!