Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki vagy mi lehetett az?

Ki vagy mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson a Mátrába mentünk 3 napra. Hát mondanom se kell, mind 3 nap szakadt az eső. Nappal végig csak túráztuk,stb..Estére mindenki fáradt volt így hamar el akartunk aludni a barátnőimmel. Hajnal körül járhatott az idő, kaparászásokat halottunk a tetőről. (Tudni kell hogy faházakról van szó..) És galamb hangot. Galamb hang. ESTE..Többet is hallottunk, mindenkinek tele lett a gatyája. Mikor valaki megszólalt és beszélgettünk abbamaradt minden de mikor csend lett, megint rákezdett. Aztán ez ment egy ideig..Utána valaki lehúzta a kilincset mintha ki akarta volna nyitni. Na akkor meg se mertünk szólalni..Még szerencse hogy bezártuk az ajtót lefekvés előtt. A mi faházunk volt a legközelebb az erdőhöz így eléggé beindult a fantáziánk, nem tudtunk aludni. Mire végre reggel lett, kimentünk és ilyen lábnyomok voltak a sárba. De az eső annyira elmosta hogy nem lehetett jól kivenni hogy állat vagy ember lábnyoma. A falakon kaparászás nyomok, a tetőn fészek sem volt, nem értettük a galamb hangot. Ez ment mind a 2 éjszakán.

Negatív hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, őrült sem vagyok, nem szedek semmit, nem voltam beszívva, nem voltam félkómás sem. Láttuk amit láttunk, rajtam kívül még ketten. Értelmes válaszokat várok! Köszi 13/L


2011. júl. 2. 15:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem csak szivattak? Csak mert a sztori nem igazán illik a szellem kategóriába.
2011. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
mostanába elszaporodtak a fajkeverékek és föleg az erdökbe sok különöslény van amit még nem fedeztek fel.galambszerü lén kaparászásnyom.jo hogy beoltá zárva az ajto.de lehet valaki csak szorakozott.
2011. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
kimondot itt szellemet amugy?
2011. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ez durva.. Fogalmam sem lehet, hogy mi volt az, de szellem biztos nem, mert többségük jó szándékú..

Őőő.. Démon? Elképzelhető! Nem értek hozzá.. :/

Otthon nem észleltél ilyeneket?

2011. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
természet feletti lény nem csak szellem lehet.
2011. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Több mint valoszinű ugyanaz a FAJTA teremtmény mint amiröl ezen az oldalon

: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1929..

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

és más oldalakon:

[link]

[link]

is beszámoltak

2011. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak nálunk volt ez..Rajtunk kívül még egy háznál.
2011. júl. 2. 15:18
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a válaszokat. Nem, itthon minden a helyén volt. =)
2011. júl. 2. 15:19
 9/26 anonim ***** válasza:

15:15.. durvák ezek is..

Egyébként az egyik kérdésnél kiraktak egy képet én nem néztem meg, de azt írták, hogy baromi félelmetes!

Kérdező nézd meg azokat a linkeket amiket a 15:15 rakott ki. :)

2011. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Aki beküldte azt a képet, annak elmondanám hogy arról a képröl bebizonyosodott hogy kamu. A Resistance 3 PS3 játék reklámja volt. Szóval tuti nem az. Drako, tudom hogy nem csak szellemek vannak. Csak az ugrott be elöször. De te meg hogy értetted azt a "keveréklényt" vagy mit?
2011. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!