Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzünk szellemet?

Hogyan idézzünk szellemet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most akarunk szellemet idézni ,de nem igazán tudjuk , hogyan induljunk el , és hogy lehet -e belőle baj ? Ti hogyan értetek el eredményt ?
2011. jún. 28. 19:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
aki nem érti a szavakat, az nem érti a mondani valót, [link] ajánlom neked ezt és igy talán könnyebben megfejted a nem rejtélyt, de egy értelmes ember ezen simán eligazodik, csak valaki minél többet tud és nem akar összhanúan beszélni az használ külömbféle szavakat. azzal a kevés fajta szóval amit tudsz azzal olyan beszélni minthogy ha azt mondanád hogy lila, közben van pl ibolya lila és hupi lila is.tehát amennyi fajta szót használsz azzal nehéz megkülömböztetni pár dolgot, én ezzel kiküszübölöm :P
2011. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Én tudok neked segíteni szívesen. Ha érdekel írj nekem email-t vagy msn-en megbeszélhetjük a dolgokat...
2011. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
nem annak mondtam aki az univerzum meg ezeket írta hanem az elötte levőnek.
2011. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
na akkor vedd úgy hogy olyannak irtam aki szintén ezt a választ irta volna
2011. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ok XD én am téged igazollak.
2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom , hogy hogyan kell idézni de azt tudom ,hogy ha rossz szellemet idéztek meg, és ha nem tudjátok visszaküldeni akkor megszállhat titeket vagy akár meg is ölhet. Szóval vigyázzatok.
2011. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Tom Benko ***** válasza:
Persze, majd egy nemlétező valami megöli.... Maximum összecsinálja magát az erőlködéstől.
2011. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Sehogy. Mit szólnál te, ha egy hosszú élet után végre nyugalomba térnél, a mennybéli kádban olvasgatnál, valaki megifézne, te pedig tök meztelenül megjelennél nekik? (megtörtént eset, és van rosszabb is...) nem szép dolog :P
2011. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 lizaBabaaa válasza:

hát én tudok szellemet idézni és démont is sajnos de az ugy nem játék átkot is idézhetsz véletlenül vele szóval nem egészen könnyü a dolog én nagyon nem szeretem ezt a különös képességemet hiszen nem vagyok még más csak egy serdülőlány és ezt nem mondtam el senkinekméri hogy én tudok :(

és ha émont akkarsz akkor menj pontosan 23:59 kor a fürdőbe gyujts egy gyertyát és nézz bele a tükörbe és mond 3-szor hogy bladimari (bladiméri) és ha 00:00kor ki alszik a gyertya és látsz a tükörben egy ilyesztő lányt te helyetted sikerült de ez átokkal jár ede ha szellemet akarsz idézni akkor abbol baj is lehet ha a két kapu között valami rosszul sikeredik vagy a szellem marad az ember világban vagy te maradssz a szellemvilágban vagyis meghalsz! ez nem vicc szóval én már megtettem de a felénél még amikor még nem volt meg a kapu azonnal abba hyagtam mert féltem nah szoval ennyi lenne

2013. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondom hogy nem érdemes a szellemeket bolygatni,mert mérgesek lesznek,és abból nagy baj lesz....

És azt megmondanád,hogy kit akartok egyáltalán megidézni?Mert az nagyon nem mindegy...Ha csak úgy szórakozásból megidéztek valakit,akkor lehet hogy egy ártó szellemet idéztek meg.De ha annyira kíváncsi vagy rá,és szeretsz kockáztatni,akkor mutatok egy oldalt,ahol elolvashatod lépésről lépésre,hogy hogyan kell szellemet idézni: [link]

Remélem tudtam segíteni!

2013. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!