Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzünk szellemet?

Hogyan idézzünk szellemet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most akarunk szellemet idézni ,de nem igazán tudjuk , hogyan induljunk el , és hogy lehet -e belőle baj ? Ti hogyan értetek el eredményt ?
2011. jún. 28. 19:44
1 2 3 4
 1/32 Tom Benko ***** válasza:
56%

Rahedli pálinkával és fröccsel.

Egyébként elég fölösleges időtöltés.

2011. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
33%
elöszőr arra válaszolj mért akarsz szellemet idézni amugy meg igen lehet belőle baj.elmondom hogy kell csak elöb válaszolj mért akartok szellemet idézni?
2011. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%

1. szerezzetek meszkalint

2. egyétek meg

3. ???

4. PROFIT!

2011. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
69%
és ha szellemet idézel, akkor mi van? Teljesíti 3 kívánságod? Vagy bebizonyítottad, hogy léteznek? Vagy csak kitaláltad, hogy legyen valami izgis játék a pizsamapartydon? Inkább üvegezzetek, az könnyebb és kevésbé veszélyes
2011. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
61%
Lehetetlen egy síkra hozni a 2 dimenziót szoval fölösleges.. Van egy eszköz amivel lehet látni szellemeket, de én is csak hallottam róla vagyishát láttam is a tárgyat de én nem mertem használni..nem akarok én ilyesmit látni.
2011. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%

leírom.elöször is kockázatok:halál.lehet nem az jön akit vársz


eszközök:színes gyertyák megkel rajzolni a szellemidéző kört egy kép akit vissza akarsz hívni 3ember kel a kör köré ül és megfogja egymáskezét mind 3 embernek arra kel gondolni ha valaki érez valamit akkor ottvan a szellem (lehet füstölö is kel a képet a kör közepébe kel tenni.

2011. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
felkelti a figyelmem a szellem idézés mert nagyon érdekelnek az ilyesfajta dolgok ilyenek után kutatok és ha valaki tudja kérem irja le ide
2011. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%
jól nézel ki neagodj
2011. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
bocs utolso rossz hely xD
2011. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

a nők sokkal nagyobb arányban hiszik hogy ilyenek vannak(mint a szellem idézés)mert ők érzelmi szempontból vizsgálják meg a dolgokat, nem logikusan(mint a férfiak többsége), akik logikusan gondolkodnak azoknak a legnagyobb része nem hisz ilyenben(pl én), és sosem értettem hogy lehetne ez lehetséges.meghalsz és neked annyi, csak az emléked marad fent, nem fogsz reinkarnálódni, nem fogsz a menybe kerűln(igen ha hiszel benne se(ugyanis nem létezik mint a pokol sem))tahát sehonnan nem lehet "vissza jönni", ezt a marhaságot csak a papok találták ki(mert valaki minél hülyébb annál befolyásólhatóbb)és ezzel irányították a népet, aki ellenált azt megölték tehát ezért terjedt el és áll fent ez a mai napig. és ez által kitalálta valami szintén szellemileg alúlképzett hogy ha van másvilág akkor mért ne lehetne onnan vissza jönni. és idáig ennél sokkal több dologban hittek az emberek de a tudománynak fejlődése miatt(galileo, newtom...)egyre több dologról bizonyosodott be hogy ilyen nincs, és ha ezt a fejlődést nézzük akkor a végén mindenről "kiderűl"hogy olyan nincs

röviden a válasz(mielőtt off nak tűnne, de nagyon is ehhez kapcsolódik)az hogy nemtudsz szellemet idézni

és aki azt mondja hogy isten igenis létezik az bizonyitsa már be nekem és elhiszem(hiszem materialista vagyok)de logikus érvek nélkűl ne kezdjen bele, és arra sincs bizonyiték hogy ki irta a bibliát vagy jézus feltámadt...

2011. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!