Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzünk szellemet?

Hogyan idézzünk szellemet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most akarunk szellemet idézni ,de nem igazán tudjuk , hogyan induljunk el , és hogy lehet -e belőle baj ? Ti hogyan értetek el eredményt ?
2011. jún. 28. 19:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
utolsó ajánlom neked Dante Poklát.
2011. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
28%
mondjuk aki nem hisz a mágiában ezotériában szellemekben démonokban hiába győzködi az ember addig nem hiszi el mig nem történik meg saját magával is.
2011. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
mond meg honnan veszed te mind ezt, ennyiről tud az ember igen és tudod hogy a végtelen univerzumba mennyi olyan elképzelhetetlen dolog van amit ember fel se tud fogni? lehet hogy létezik, én se hittem az ilyenekben de elgondolkodtam ezen javaslom te is tedd ezt és minden sceptikus ember
2011. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
39%
Én elmondom neked hogy, a sógoroméknak volt egy 13 megapixes arcfelismerős fényképezőjük és a feleségem nővére már sajnos 21 évesen elhunyt.. 2 kisgyereket hagyott maga után és ezek a kisgyerekek át szoktak menni a sógoromékhoz, na és ott hülyéskedett sógorom fia hogy képeket készítettek egymásról egy haverjával feszítettek meg más más ruhákat vettek fel és egyszercsak belenézett a fényképezőbe sógorom fia és a haverját akarta lefényképezeni és akkor ott látta a feleségem nővérét ott ült mögötte és beremegett a keze.. és mondta úristen és belenézett a sógorom is és ő is látta és el is adták gyorsan azt a fényképezőgépet, mert anyósom azt mondta hogy azonnal tüntessék el a házból azt a masinát.. na szoval ennyi.
2011. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nemtudom mit láttál én nem voltam ott, de biztos van rá logikus magyarázat
2011. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
Miért vagy benne biztos hogy van rá logikus magyarázat?
2011. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
41%
na mondj erre egy logikus magyarázatot ha annyira okos vagy
2011. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
30%
mondom nem voltam ott, de nem muszály szubjektívnek lenni. ha csak ennyit hallok hogy egy elhunyt van egy fényképen abból nem lehet megállapítani semmit.ez olyan mint megállapítani azt hogy miért halt meg valaki(nem arra gondolok aki a képen volt)ha csak annyit tudsz hogy ki volt a támadó, közben azt se tudod hogy ki ő(mármint nem ismered)
2011. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

20:39:tudom hogy mennyi elképeztő dolog van a nem végtelen univerzumba*, és szerintem van isteni lény a mindenségben(mivel nem egy univerzum van ezért mondtam ezt)csak nem áll velünk semmilyen kapcsolatban

*(folyt)az univerzum hatalmas de nem lehet végtelen hiszem volt egy kezdete és onnantól fogva exponenciálisan növekedett/dik és igy semmilyen számítással nem lehet végtelen

2011. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%
na ebből a válaszból semmit nem lehetett kivenni.
2011. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!