Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek szellem volt?

Szerintetek szellem volt?

Figyelt kérdés
A nagymamám mesélte ,aznap amikor az apja meghalt(vagyis a dédnagyapám).Azt vették észre éjszaka ,hogy valaki erősen kopog az ajtón(a nagybátyám vonattal szokott haza jönni kb ekkor és azt gondolták ,hogy lehet hogy ő az)a nagyapám odament kinyitni az ajtót.De nem állt ott senki.(Nem lehetett az hogy vki kopogott és aztán elfutott,mert van kerítés amin nem tudnak bejönni meg riasztó is)Aztán visszament lefeküdni... Nem sokkal ezután,halloták hogy a házban lévő ajtók becsapódtak,és a szobában a szekrényajtók megreccsentek... És azt is észrevették ,hogy mintha a redőnyön valaki halkan kopogna.A nagymamám nem tudta hogy akkor éjszaka halt meg,de azt tudta hogy kórházban van.És másnap gondolta hogy biztosan ez volt a búcsúja.A nagymamám ezt másnap mesélte nekünk.
2011. jún. 26. 21:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én aznap születtem amikor a dédpapám meghalt.biztos engem küldtek az ő helyére
2011. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!