Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek szellem volt?

Szerintetek szellem volt?

Figyelt kérdés
A nagymamám mesélte ,aznap amikor az apja meghalt(vagyis a dédnagyapám).Azt vették észre éjszaka ,hogy valaki erősen kopog az ajtón(a nagybátyám vonattal szokott haza jönni kb ekkor és azt gondolták ,hogy lehet hogy ő az)a nagyapám odament kinyitni az ajtót.De nem állt ott senki.(Nem lehetett az hogy vki kopogott és aztán elfutott,mert van kerítés amin nem tudnak bejönni meg riasztó is)Aztán visszament lefeküdni... Nem sokkal ezután,halloták hogy a házban lévő ajtók becsapódtak,és a szobában a szekrényajtók megreccsentek... És azt is észrevették ,hogy mintha a redőnyön valaki halkan kopogna.A nagymamám nem tudta hogy akkor éjszaka halt meg,de azt tudta hogy kórházban van.És másnap gondolta hogy biztosan ez volt a búcsúja.A nagymamám ezt másnap mesélte nekünk.
2011. jún. 26. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az én nagyapám a kórházban az utolsó perceiben azt mondta,hogy látja Szent Pétert meg a szüleit.Nem tudom mennyire lehetnek ezek igazak,de biztos van benne valami,mert több ilyen esetet is hallottam már mint a tiéd.
2011. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Veled nem történt valami szellemes vagy furcsa dolog?

2011. jún. 26. 21:55
 3/11 anonim válasza:
Nekem a nagymamám mesélte,amióta meghalt a nagypapám, néha hangokat hall éjjel, mintha valaki kopogna a konyhába,de mire odamegy csend lesz.
2011. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek meghalt a nagymamája. Ő már akkor nem élt ott, de elmesélte, hogy a nagypapája (nemsokkal a mama halála után) kopogást hallott a bejárati ajtón. Szegénynek eszébe sem jutott, hogy ki lehetne az hajnali 2-kor. Kinyitotta és "érezte", hogy az elhunyt felesége ment vissza hozzá elköszönni. A bácsi azóta hisz a szellemekben előtte butaságnak tartotta az ilyesmit. Így szerintem biztos, hogy a nagymamáddal is ez történhetett, szerintem visszament a dédipapád.
2011. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Keresztanyum az édesapja és az édesanyja halálakor is csengetés zajára riadt fel az éjszaka közepén.

Papáról tudták, hogy kórházban van, mama teljesen váratlanul otthon halt meg egyedül,valamikor éjjel.

2011. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem a nagypapám amikor meghalt(már mjdnem 1 éve)nagyon sok ilyen történt. pl.feldőlt a vizesüveg amikor a nagybátyám meg a mamám veszekedtek meg ilyenek..
2011. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az idéglenes halál utáni vissza térés gyakoribb mint hinnéd. Valószínü hogy ö volt az.
2011. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Velem és a Családommal is hasonló történt meg. A Nagytatám tért vissza hozzánk, a halála estéjén és kopogott be hozzánk, sőt még azt is éreztem, hogy megsimogatott. Vannak érdekes dolgok. Ha nem velem történt volna, el sem hinném.
2011. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amikor a nagymamám halt meg, öcsém mesélt érdekes dolgot. ő nem hisz a szellemekben, dolgozni vitték kocsival. mivel hideg volt, minden ablak felhúzva. Huzatot érzett az arcán, de mivel nem volt nyitva ablak, azt hitte, hogy rosszul érezte vagy valahonnan mégis mejött a levegő. Apukám telefonált neki pár perc múlva, hogy meghalt a mama. Azóta sem hisz a szellemekben, de ő is úgy gondolja, hogy a mama volt :)
2011. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blackwing válasza:
1x nàlunk bekopogott vki kinyitottam nem volt senki majd ujra kopogtak és kinyitottam és 1 csàvo volt full fekàban és 1 kaszàval a kezében nem tudom h vicc volt-e v sem de megfogtam a pisztolyom és fejbe lottem ès mikor a foldre esett nem volt ott semmi csak a ruhàja és vmi hangokat hallottam
2011. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!