Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek abban, hogy valakit...

Hisztek abban, hogy valakit megszállhat az ördög? Hisztek az ördögűzésben?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni ,olyan emberekkel,akik hisznek benne,vagy érdekli őket a dolog. Jó lenne tudni,ki ,hogyan viszonyul az ilyen dolgokhoz.

Csak rendes válaszokat, kérek mindenkit,akit pedig nem érdekel az inkább ne irjon.


2011. jún. 26. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
igen. van ilyen. neten is van egy csomó ilyen videó démonok vannak léteznek(van kamu de van pár igazi is nem hiszed akor hogy a faszba fordul meg a nö feje 360fokba ?) ( nem vagyok hülye sem bolond)
2011. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Nézd meg a Rítus c. filmet, Anthony Hopkins-szal. Sok választ fogsz kapni. Abban hiszek, hogy vannak lelkek, akik "eltévednek". nem hiszik el, hogy meghaltak, a haláluk pillanatában (főleg hirtelen halálnál: baleset ilyesmi) megszállnak egy élő embert, befolyásolva annak eredeti személyiségét. Ilyenkor van az, hogy aki pl. sosem dohányzott hirtelen elkezdi....stb. Ez bizonyított, megfelelő emberek meg is tudják állapítani és ki is tudják "űzni" a megszállott személyből.
2011. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a Ritust én is ajánlom.
2011. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ördögűzés kapcsán én csak abban hiszek,hogy egyedül a valláson keresztül Jézus Krisztus az aki ebben tud az emberiségnek segítséget nyújtani,hisz Ő is megmondta,hogy ördögöt ördöggel nem lehet elűzni,hisz mind a ketten gödörbe esnének.A többi "ördögűző",meg varázsló,meg hókuszpók ugyan is mind a sátán szolgája
2011. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hááááát...én nem tudom, a Rítus pont arról szól, hogy papokat képeznek ki az ördögűzésre.... bár az csak egy film
2011. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
75%-os tuti Jehova:)
2011. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Én nem hiszek és aki írta hogy látott videót meg hogy megfordul a csaj feje 360 fokban akkor az azt is elhiszi hogy felrobbant a halálcsillag?
2011. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Killgun ***** válasza:
Ha nem hiszel benne minek vagy itt?Am hagyjátok mer szegény ördögöt stb "gonosz" lényt....Nem gonoszak...Nem mind.Olyanok mint az emberek....van aki gonosz,van aki nem.
2011. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
halálcsillag felrobbant ja a filmbe azért tudok külömbséget tenni a valóság meg csak egy hülye film között
2011. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és az előttem szólónak is igaza van de általában kilehet szűrni nagynehezen melyik rossz melyik jó
2011. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!