Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Én szellemre...

Ez mi lehetett? Én szellemre gondoltam.

Figyelt kérdés

Többször is előfordult velem mostanában, hogy olyan érzésem volt, mintha valaki átölelt, megsimogatott, vagy puszit adott volna.


Mikor először fordult elő velem ilyen, akkor félálomban voltam. Az oldalamon feküdtem, és olyan volt, mintha valaki mögém fekve átölelt volna, és puszit is adott volna az arcomra. Jó érzés volt, de úgy gondoltam, vagy már félig alszok, vagy képzelem. Így nem is törődtem vele.


Pár nappal később olyan délután egy vagy kettő fele laptopoztam. Laptop a földön, én meg előtte hasaltam, és olyan volt mintha valaki mellémfeküdt volna, és félkézzel átkarolt volna. Ekkor nem mertem mozdulni, nem mintha féltem volna, csak jólesett. Meg ekkor már tulajdonítottam valakinek képzeletben, de ez lehetetlen, minden értelemben.


Aztán ez megint este történt. A nagymamámnál aludtam, és dög meleg volt, ezért kitakaróztam. Még nem voltam álmos, de már nem tévéztem, mert a mama a szomszéd szobában aludni akart, és nem szeretettem volna zavarni. Ahogy feküdtem a hátamon, olyan volt, mintha valaki a bokámtól fogva elkezdte volna végigsimítani a lábamat. Mikor a combomhoz ért, én gyorsan magamra rántottam a takarót, majd miután megnyugodtam, olvastam egy órát, és utána elaludtam.


Mi lehetett ez? Felőlem lehet rá racionális magyarázat is, bár én ezt nem igazán hiszem. Csak ne azzal kezdjétek, hogy milyen hülye vagyok.


Amúgy van szerető családom, sok barátom, és van pasim is.


2011. jún. 25. 20:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Nekünk, akik nem hisszük el ezt az egészet, nem kell bizonyítanunk semmit. Hisz, nem nekünk kell bebizonyítani neked, hogy nem szellem volt, hanem neked kell bebizonyítanod, hogy szellem volt. Addig nem szellem volt. Attól még, hogy konkrétan nem tudja senki megválaszolni, hogy mi volt ez, attól még nem szellem, és nem természetfeletti erők. Hisz gondolj bele, te sem tudsz sokmindent megmagyarázni az életedben, például, hogy miért tetszik meg valaki, vagy miért tart ott az életed, ahol tart, stb.
2012. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egy perverz vén kujon szelleme, olyan nyálcsorgató zseniális teknős :) Na csak vicceltem! :))


Hát az nem lehetséges hogy elfojtott vágyaid lehetnek? Szexuális értelemben, esetleg szoktál másról fantáziálni? Jó a kapcsolatod a barátoddal?

2012. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!