Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Erről mit gondoltam? Valóban...

Erről mit gondoltam? Valóban megérzem a jövőt?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek a jóslásban effélékben de az utóbbi 2-3 hétben fura dolgok történnek. Ha valamire gondolok vagy csinálni akarok akkor egy azzal kapcsolatos dolog történik rá pár percre.


Például: Le akartam tölteni az új majmok bolygója filmet de a rossz netem miatt mégsem tettem. Később megyek ki a konyhába és mit látok a műsorújságban? Majmok bolygója 2 lesz az ATV-n vagy már nem is tudom hol a lényeg az hogy azt a csatornát sohasem nézem.


Van másik is. Szoktam számítástechnikai oldalakra cikkeket írni és mikor keresem a szavakat van hogy találok egy szót és leírom vagy végül elvetem és rá pár másodpercre a háttérben a tévében hallom ugyanazt a szót. (nem ilyenek hogy a, az, egy, igen, nem stb hanem ritkább szavak)



Egész eddig nem történtek ilyenek de az utóbbi 2-3 hétben már vagy hússzor történtek ehhez hasonló dolgok. Gondoltam megkérdezem a véleményeteket mert ez már túl furcsa hogy véletlen legyen.


2011. aug. 31. 19:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 17/F
2011. aug. 31. 19:06
 2/7 anonim ***** válasza:
ez természetes dolog. Nekem is sokszor van ilyen de nekem kívánságokban mint a te majmos példád:D De már rá jöttem ha kérem beteljesül :D Ezért már csak akkor teljesül amikor nem számítok arra, hogy be fog teljesülni
2011. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
majmok bolygolyát gondolom a cinema izé vagy a HBO.szot meg lehet épp elöte bemondták azt utána még egyszer mondták csak te elöször nem halottad vagy tényleg megérzed.
2011. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ember könnyen észre veszi az ilyen egybeeséseket. Mennyi alkalom van amikor nem történik meg amire gondolsz.
2011. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
ezzel a képességgel keresd fel az EZO tv-t és jelentkezz "tisztánlátónak"
2011. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hé, nem ismerlek? ha azt mondom Hora...

Amúgy meg az jó.. XD

2011. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy látnok. A barátnőm az és ő neki nem így kezdődött.
2011. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!