Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Én szellemre...

Ez mi lehetett? Én szellemre gondoltam.

Figyelt kérdés

Többször is előfordult velem mostanában, hogy olyan érzésem volt, mintha valaki átölelt, megsimogatott, vagy puszit adott volna.


Mikor először fordult elő velem ilyen, akkor félálomban voltam. Az oldalamon feküdtem, és olyan volt, mintha valaki mögém fekve átölelt volna, és puszit is adott volna az arcomra. Jó érzés volt, de úgy gondoltam, vagy már félig alszok, vagy képzelem. Így nem is törődtem vele.


Pár nappal később olyan délután egy vagy kettő fele laptopoztam. Laptop a földön, én meg előtte hasaltam, és olyan volt mintha valaki mellémfeküdt volna, és félkézzel átkarolt volna. Ekkor nem mertem mozdulni, nem mintha féltem volna, csak jólesett. Meg ekkor már tulajdonítottam valakinek képzeletben, de ez lehetetlen, minden értelemben.


Aztán ez megint este történt. A nagymamámnál aludtam, és dög meleg volt, ezért kitakaróztam. Még nem voltam álmos, de már nem tévéztem, mert a mama a szomszéd szobában aludni akart, és nem szeretettem volna zavarni. Ahogy feküdtem a hátamon, olyan volt, mintha valaki a bokámtól fogva elkezdte volna végigsimítani a lábamat. Mikor a combomhoz ért, én gyorsan magamra rántottam a takarót, majd miután megnyugodtam, olvastam egy órát, és utána elaludtam.


Mi lehetett ez? Felőlem lehet rá racionális magyarázat is, bár én ezt nem igazán hiszem. Csak ne azzal kezdjétek, hogy milyen hülye vagyok.


Amúgy van szerető családom, sok barátom, és van pasim is.


2011. jún. 25. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Lehetséges, hogy félálomba voltál. Mennyit alszol egy nap? Más tippem nincs.
2011. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

1.szellem

2.Élő ember, aki ügyesen küldi neked gondolatban a "jeleket".

3.Szintén nagyon ügyes asztrál utazó.

2011. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mindhárom alkalommal félálomban? Ez kicsit fura lenne...


Második, köszi, majd utánézek egy-két dolognak.

2011. jún. 25. 21:00
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha félálomban voltál akkor esetleg alvásparalízis is lehetett, egyébként ha szellemre gyanakszol hívj oda egy papot, talán ő segíthet :)
2011. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ha az ezotéria rovaot veszem alapul, minden második ember alvásparalízisben szenved. =/ De azt nem hiszem, mivel nem is jelentkezett semmilyen tünet.


A pappal pedig mit kezdjek? Ha szellem, elűzni nem akarom, csak megismerni. Na esetleg azután elküldeni.


Köszi a válaszodat!

2011. jún. 25. 22:24
 6/22 anonim válasza:
44%
ÚRISTEN!!!! Nagyon komoly!! Nekem is vannak ilyenek, főleg éjszaka fél kettő felé! Nem mertem kiírni ide, mert azonnal megmagyarázzák, h hülye vagyok stb(amiket eddig is írtak)!! :S Naggggyon paaraaa!!!
2011. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindenhol rögtön alvásparalízisről beszélnek, de szerintem a fele nem is tudja, mi az. =/ Veled történt még valami? Vagy te is csak ezt érzed?
2011. jún. 27. 11:28
 8/22 anonim válasza:
Velem történt pár dolog, de nem szeretném itt ecsetelni, mert fölösleges. Olyan lenne, mint farkasok közé menni szalonnás nadrágban. Mindenesetre érdekes,h ha valki nem tud magyarázatot adni valamire (valakire) nyilván a történet elmondója a hülye!!!!!! Akik nem hisznek a szellemekben, mind azt mondják képzelődés stbstb... De arra nem gondolnak,h lehet éjjel jobban észre vesszük őket, mert nincsen annyi zaj ami elnyomja őket?
2011. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Nem teljesen hiszek ugyan a szellemekben, de bizonyított már valaki valamit? Mert én egyelőre érzem ezeket a dolgokat, és nem tudom, miért vannak. Semmi nem bizonyítja, hogy nem szellem, más magyarázatot pedig nem ismerek. Ennyit a szkeptikusoknak.
2011. jún. 27. 13:34
 10/22 anonim ***** válasza:
Fényképezd körbe a házat. Hangfelvevö se árt. Ha szellem van ott, ez talán kimutatja.
2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!