Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mintha Figyelnének a Szellemek...

Mintha Figyelnének a Szellemek mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig olyan éjfél és 1 óra között a Sötétben a gép előtt ülök és mintha valami figyelne, és arcokat is látok, nagyon berezeltem, aztán valamit beszóltam a szellemnek akkor olyan volt mintha átmenne rajtam dühében, ma éjfélkor tiszta más volt, kimentem wc-re sötétben akkor is figyeltek, ha valamit mondtak valami susogást hallotam, akkor gyorsan befutottam a szobámba, megint leültem a gép előtt és akkor is figyeltek, akkor eldöntöttem hogy lepihenek az ágyban, akkor meg a szellemekről álmodtam, valami Ötlet hogy megszabaduljak ettől? Már tisztára kivert a víz ettől..
2011. jún. 17. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is segícséget kérnek töled. A viselkedésük erre utal. Hangrögzítöt és fényképezést javaslok. Már ha szellemröl van szó.
2011. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ha belegondolsz a szellemek nem tudják hogy ők szellemek, így valszeg tőled paráznak és csak azért figyelnek, nem-e akarod őket rávenni valami előnytelen üdülési jog megvételére, vagy kicsalni belőlük a szellempin-kódjukat. Megoldás erre csak egy van, agyújtsd fel a faterod kocsiját, így hamar találkozhatsz a téged figyelő szellemekkel és tisztázhatod velük a helyzetet.
2011. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ha hiszel abban amit láttál segíthetek. Írj ide : lora.baba@hotmail.com és visszaírom a rendes emailemet. Onnantól kezdve beszélhetünk rendesen.
2011. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
11:37: 12/F
2011. jún. 18. 17:40
 15/18 anonim válasza:
Ne Írj Minden Szót Nagybetűvel.
2011. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem előnyösebb lenne hozzáértő embertől segítséget kérni
2011. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sztem meg csak 12 évas vagy és nem kéne minden sz@rra azt hinni h szellemek vannak körülötted -.- különben ennyi idős korban már rég ágyban lenne a helyed nem a gép előtt -.-....
2011. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12 évesen k.rvára nem kéne hajnali egyig gépezned.
2011. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!