Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mintha Figyelnének a Szellemek...

Mintha Figyelnének a Szellemek mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig olyan éjfél és 1 óra között a Sötétben a gép előtt ülök és mintha valami figyelne, és arcokat is látok, nagyon berezeltem, aztán valamit beszóltam a szellemnek akkor olyan volt mintha átmenne rajtam dühében, ma éjfélkor tiszta más volt, kimentem wc-re sötétben akkor is figyeltek, ha valamit mondtak valami susogást hallotam, akkor gyorsan befutottam a szobámba, megint leültem a gép előtt és akkor is figyeltek, akkor eldöntöttem hogy lepihenek az ágyban, akkor meg a szellemekről álmodtam, valami Ötlet hogy megszabaduljak ettől? Már tisztára kivert a víz ettől..
2011. jún. 17. 09:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez biztos? :) Én nem tudnék elaludni egy szellemekkel teli szobában, főleg ha figyelnek is! Neked hogy sikerült? Jó kis alvókád van hallod, nem adnál tanácsot álmatlanoknak? :))
2011. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Nos, én nem tudom léteznek se vagy sem, de szerintem te beképzeled. Az ember sötétben hajlamos félni, mivel rosszul lát, és ha még hisz a szellemekben is, az csak egy bónusz ok, hogy az agya különböző jeleket tudjon kreálni.
2011. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Éjfél és 1 körül gépezel? Egyszerűen csak ki vagy fáradva és csak beképzeled magadnak. Vagy már szinte fél álomban vagy és akkor is lehet hallucinálni. Fogadd meg a tanácsom és sportolj valamit, étkezz egészségesen, vigyél be sok vitamint és FEKÜDJ le időben! Egy hét és a szellemek eltűnnek.
2011. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az a Bibi hogy én Nem voltam fáradt se álmos teljesen éber voltam
2011. jún. 17. 09:54
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
azt írtad, miután lefeküdtél, a szellemekről álmodtál. Akkor hát aludtál is, nem?
2011. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan hogy télleg álmodtam, tiszta olyan volt mintha igazából megtörtént
2011. jún. 17. 10:02
 7/18 anonim ***** válasza:
ha fáradt vagyok én is úgy szoktam éreni mintha figyelnének :D és ha bemeséled magadnak h szellemekkel van tele a ház, akkor ne csodálkozz ha arról fogsz álmodni :)
2011. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
80%
égess szárított zsályát! :D elűzi őket a füstje :) nekem bevált ;)
2011. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Sztem segítséget várnak tőled meg megérzik h ha "áldott vagy" vaklakinek átok valakinek áldás...és nem rosszat akarnak nem (szerintem) akarok okoskodni de próbáld megérteni h mit magyaráznak.

Én mondjuk még nem hallottam suttogásokat csak h figyelnek azt éreztem. Nem biztos h rosszat akarnak.

2011. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem sem azért mennek oda hozzád, hogy bántsanak. Meg kéne tudni tőlük, hogy mit akarnak.


Talán próbáld meg a következőt: készíts ki az asztalra papírt és ceruzát és mikor elmész lefejüdni kérd meg a szellemeket, hogy írják le kik ők és mit szeretnének tőled.


Szentelt vizzel meg kell szentelned az ablakokat és az ajtókat, ez egy hónapig tartja távol a zellemeket.

2011. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!