Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Szellem, vagy...

Mi lehet ez? Szellem, vagy optikai csalódás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet ez. Az ágyam úgy van a szobámban elhelyezve, hogy pont rálátok az ablakra. Kertes házban lakuk, de az ablakpárkány kintről kb 2-2.5 m magasan van.

Ha olvasok, vagy csak pihenek, bambulok, gondolkozom, furcsa dolog történik. Olyan, mintha az ablak előtt elsétálna valaki. A fejét nem látom, csak a lábfejétől( ami egymagasságban van a párkánnyal) kb a mellkasáig. Ha olasok, akkor a szemem sarkából látom, ha nem olvasok, akor teljes egészében. eEz eddig kb 6-7 szer fordult elő. Először kisiettem , mert az ittem valaki van az udvarban, de félúton esett le, hogy az nem leehet ilyen magasan... Azért kimentem, de sehol senki.Ez nappal van, de csak akkor, ha egyedül vagyok. Ja, és az ablak mellett van egy mozgásérzékelős lámpa, és hajnali fél egy körül mindíg bekapcsol. (mostanában nem tudok aludni, így vettem észre).Ez mi lehet? Csak valami otikai csalódás? Vagy szellem? Esetleg tréfát űz velem az agyam? Amúgy a szellemekre, (vagy asztrális lényekre) szerintem érzékeny vgyok, mert mr többször is történt velem ey-két dolog, meg sok mindent megálmodok... Segítséget kérek, mert nem tudom mi lehet ez...


2011. jún. 16. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha gyenge fénynél/számítógépen olvasol a pupillád nem képes hirtelen reagálni a fényerősség változásaira (és neurológiai okai is vannak) szóval szerintem csak ez tréfál meg. ezotéria témában mindig jókat kacagok.
2011. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sztem szellem
2011. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A mozgásérzékelős lámpa bekapcsolhat valami éjszakai életmódot folytató kisállattól, azok szeretnek mindig ugyanakkor ugyanarra portyázni. A nappali jelenség meg... hát akármi lehet, egy faág furcsa árnyéka ahogy a szél fújja, stb.
2016. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!