Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Szellem, vagy...

Mi lehet ez? Szellem, vagy optikai csalódás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet ez. Az ágyam úgy van a szobámban elhelyezve, hogy pont rálátok az ablakra. Kertes házban lakuk, de az ablakpárkány kintről kb 2-2.5 m magasan van.

Ha olvasok, vagy csak pihenek, bambulok, gondolkozom, furcsa dolog történik. Olyan, mintha az ablak előtt elsétálna valaki. A fejét nem látom, csak a lábfejétől( ami egymagasságban van a párkánnyal) kb a mellkasáig. Ha olasok, akkor a szemem sarkából látom, ha nem olvasok, akor teljes egészében. eEz eddig kb 6-7 szer fordult elő. Először kisiettem , mert az ittem valaki van az udvarban, de félúton esett le, hogy az nem leehet ilyen magasan... Azért kimentem, de sehol senki.Ez nappal van, de csak akkor, ha egyedül vagyok. Ja, és az ablak mellett van egy mozgásérzékelős lámpa, és hajnali fél egy körül mindíg bekapcsol. (mostanában nem tudok aludni, így vettem észre).Ez mi lehet? Csak valami otikai csalódás? Vagy szellem? Esetleg tréfát űz velem az agyam? Amúgy a szellemekre, (vagy asztrális lényekre) szerintem érzékeny vgyok, mert mr többször is történt velem ey-két dolog, meg sok mindent megálmodok... Segítséget kérek, mert nem tudom mi lehet ez...


2011. jún. 16. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lehet szellem, de ezt csak szakértő tudná jobban megmondani. ( Én nem értek annyira hozzá, de várom én is a válaszokat )
2011. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a mozgás érzékelö bekapcsol, akkor lehet hogy szellem. De az ismétlödö cselekményekböl ítélve csak egy maradvány.
2011. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Optikai csalódás!
2011. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hányéves vagy?
2011. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a mozgásérzékelős a lámpa felszokott kapcsolni :O..De lehet hogy csak a cicánk szórakozik :D:D
2011. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mozgásérzékelő lámpák nem hiszem hogy érzékelnék a szellemet. Lehet denevér, madár, akármi, ami miatt felkapcsolódhat. A szellemekben nem hiszek, így erről a részéről nem írnék, de ha vannak, a lámpák tuti nem érzékelnék. Nem annyira érzékenyek. Esetleg nincs a közelben valami fa, vagy valami amit láthattál? Ha a szemed sarkából látsz valami, egyszerűen fény is lehet...
2011. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem kamerázd le, én nagyon szivesen megnézném a felvételt ha netán sikerülne lekapnod akkor nagyon hálás lennék ha elküldenéd az e-mail címemre: hifi123@citromail.hu


előre is köszönöm:)

2011. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na, tehát az ablakom előtt van egy nagy diófa, én is gondolkodtam már rajt, hogy az kapcsolja be a mozgáérzékelőt. Csak azt nem tudtam megfejteni, hogy miért mindíg 00-1 óra felé kapcsol be. Lekamerázni sajnos nem tudom, mert mondom nem igazán szmítok rá, és egyszerűen csak néha fekszem az ágyon, vagy olvasok stb, és elsuhan. Ez kb. 2-6 másodperci szokott lenni, nem tudom anyira megfigyelni sem. Egyébként a fa miatt ugyebár, főleg nyáron teljesen zöld a háttér. Ez a vmi pedig ilyen krémszínű. Amúgy én nem gondolom úgy, hogy mondjuk egy szellem csak úgy idejön a semmiért és "mászkál" a ablak előtt... Azért is kédeztem, hogy ez lhet aggyal kapcslatos, vagyilyesmi... Egyébként egyáltalán nem ilyesztő, sak már zavar, mert többször előfordult, és nem tudom mi ez. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. jún. 17. 10:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a fát látod mozogni, mármint mozgatja a szél, és az agyad kicsit átformálja a dolgokat, és azért látsz ilyeneket. De én nem hiszek a szellemekben, főleg az olyanokban, akik ok nélkül mindig ugyanott "mászkálnak". Ez csak egy lehetséges magyarázat a részemről, de hozzáértők biztos jobban meg tudnák magyarázni. :) Egyébként amíg nincs a szobádban, ne félj. (Egyébként nem a természetfelettiben nem hiszek, mert abban igen, csak a szellemekben -az ilyenekben- nem.)

A lámpa körül meg nézz szét, nincs-e valami állat lakhelye.

2011. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm!
2011. jún. 20. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!