Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt veled már megmegyrzáha...

Történt veled már megmegyrzáhatatlan dolog? Vagy láttál már valamit amire nincs bízonyítékod?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tulajdonkeppen eleg megmagyarazhatatlan orokbefogadott gyerekkent a szamomra az az erzes, hogy az anyukam, akit sosem lattam, miota megszult, halott... nem tudom, de biztosan erzem... Egyszer egy tenyerbol olvasos ember mondott nekem egy olyat, hogy az eletvonalam mellett van meg egy vonal(ez mindenki szamara lathato), es az azt jelenti, hogy engem kiser valaki, es sosem lesz bajom kulonosebben, es rakerdezett, hogy tudom-e, hogy kicsoda lehet... Mire ravagtam, hogy ANYU. Nem akaratosan mondtam, belul valami kesztetett arra, hogy kimondjam... :/

Tobbszor ereztem, hogy alvas kozben visszazuhanok az agyra, es erre keltem fel, ereztem mar magamat lebegni felalomban... gondolom ezek csak alvas kozbeni normalis dolgok.

2011. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
utolsó: ezt alvási paralízisnek hívják, nem szokványos, de nem is ritka jelenség.
2011. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem szokványos?itt minden 2. kérdés alvásparalízis jelenség..
2011. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Kettőt is tudok említeni, bár egyik sem igazán jelentős dolog, és lehet, hogy van is rájuk magyarázat, csak én nem tudom mi az.

Az első eset. Készítettem magamnak egy adag műzlit kicsi hőálló üvegtálkában, de túl forró lett, ezért, amíg hűlt leültem olvasni és a tálkát magam elé tettem az asztalra. Felnézve azt vettem észre, hogy a tálka nagyon lassan ugyan, de magától araszol előre az asztalon. Kiabáltam anyukámnak, nézze meg gyorsan, és ő is látta. Kb. 3-4 cm-t ment arrébb, aztán nem mozdult többet. A kövekező napokban megismételtem, hogy a forró műzlit a tálkában az asztalra tegyem, hátha valamiféle fizikai magyarázata van amit a forró étel, a hőálló üveg és a fa asztal találkozása generál, de nem sikerült elérnem, hogy az edény magától mozogjon. Az asztal természetesen teljesen vízszintes volt, nem volt megdöntve.

A másik eset, hogy egyik nap odakerült a nappalink asztalára egy - már nem élő - magyar festőművésznek a könyve (életrajz + képek a festményeiről). Senki sem tudta a családból, hogy miként került hozzánk a könyv. Aki nálunk járt aznap vendég, állította, hogy nem tud róla. Vajon ki tette oda?

2011. jún. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megéreztem apukám halálát. :(
2011. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg!

Pl. az is megmagyarázhatatlan, hogy néhány buliról hogy kerülök haza... Teleportálok.

Sokszor érzem úgy, hogy tudok repülni. Láttam már furcsa lényeket is. Van amikor hangokat hallok. Az egyik ismerősömet láttam már vérfarkasként. A fán pedig zöld manókat láttam. Meg volt még pár eset... meg persze rengetegre nem is emlékszem, a legtöbbet is mesélni szokták. 'Transzba esek' azért nem emlékszem.


Amúgy kedvelem a drogokat.

2011. jún. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen nem is egyszer láttam a halott macskámat a szobámba
2011. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!