Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt veled már megmegyrzáha...

Történt veled már megmegyrzáhatatlan dolog? Vagy láttál már valamit amire nincs bízonyítékod?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Láttam már szellemet és démont.Szoktam hallani hangokat, sőőt...még a jövőt is látom (nem mindent,csak néhány dolgot): D
2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
53%
De ha megmagyarazhatatlan akkor,hogyan magyarazam meg?
2011. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%
Te magus vagy,biztos ismered harry pottert.
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Én egyszer láttam egy férfit repülni az égen :D
2011. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Az csak E.T. volt nem egy férfi... :D
2011. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Első: ha hangokat hallasz és démonokat látsz, lehet érdemes felkeresni egy pszichiátert!!! Komolyan mondom, nem piszkálásból!!!!

Igen, érzékeltem már olyat, amit először nem tudtam mivel magyarázni. Aztán sikerült :)

2011. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ha nem hiszel az ilyenekben minek vagy itt?Nem vagyok egy "őrült nőszemély",szóval inkább kihagynám a pszichiátert.

2011. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megmagyarázhatatlan már történt. Chatroulette-en belefutottam egy magyar csajba, aki ráadásul nem lépett tovább. Elég megmagyarázhatatlan, nem?
2011. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

megmagyarázhatatlan: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__9062..

olvasd el az utolsó hozzászólást!!!

2011. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

Azért vagyok itt, hogy arra, amire van reális magyarázat, oda az is kerüljön.

Sajnálom, hogy annyira középkoriak a nézeteied a mentális zavarokról, hogy akinek problémája van, az rögtön "őrült nőszemély". Orvoshoz sem jársz, mert nem vagy göthös nőszemély? De ha nem, hát nem. Azért tudd, hogy ilyesmiket hallani nem normális dolog. Azzal, hogy elmész egy vizsgálatra, legfeljebb azt mondják, hogy semmi bajod. Nagyon nincs mit veszítened. De Te tudod.

2011. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!