Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaza van neki szerintetek?...

Igaza van neki szerintetek? Én elovastam és azózat is borzongok. Nem fake?

Figyelt kérdés

Az van hogy kb úgy 1 hete kezdőött az egész apró dolgokkal hogy azt álmodtam hogy a konyhában vagyok eszek majd leütnek., és erre reggel kelt anyum a konyhában hogy miért itt alszok pedig én nem is mentem le meg semmi és pár napig ilyenek


VISZONT


mára virradóra nagyon brutális dolog történt még most is félek az volt hogy azt álmodtam hogy egy nagyon csúnya torz arcú ember kerget a lakásba és a fürdőszobába telibe szúrta a hasam egy konyha késsel el kezdett ömleni a hasambol a vér de én kézen rugtam és kiesett a kezéből a kés rohantam be a nappaliba összestem majd jött megint a csúnya ember el kezdett folytogatni síkítozni próbáltam majd egyszer csak felkeltem anyu szolt az emeletről hogy minden rendben van e én pedig ott hevertem a földön montam neki hogy igen csak láttam 1 pókot bementem a fürdőbe hogy megmossam az arcom egy kicsit mikor beértem láttam hogy csupa vér ott minden és ott a kés majdnem összeestem gyorsan feltakarítottam nehogy anyuék meglássák a kést pedig betettem a fiókomba.

de rajtam semmi vágás nem volt ,nagyon félek nem merek már aludni sem kérlek segítsetek hogy mi volt ez



ez az írás


2011. jún. 3. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Drága! Ezt a sztorit már elsütötte valaki, azt hiszem, éppen ezen az oldalon, habár már elég régen. De bennem megmaradt, mert akkor is jól szórakoztam rajta. :)

Úgyhogy találj ki eredetibbet. :)

2011. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja, bocs, te is úgy ollóztad. Akkor ugyanazt olvastuk. :)
2011. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért ennél nagyobb poénokat is tudsz írni !
2011. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem én találtam ki én is itt találtam az oldalon...
2011. jún. 5. 06:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Öhmm... Nem tom h láttátok-e a "rémálom az elm utcában"-t de DETTO UGYAN EZ A TÖRTÉNET -.-"
2011. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kissibi válasza:


Ejha.

Ez egy nagyon komoly probléma, ne bagatellizáljuk el, mert később elfajulhat. És az hagyján, hogy elfajul, a többi embert is megfertőzi.

Úgy hívják, hogy "hazugság". Szleng elnevezése "kamu".


Most őszintén. Ezt tényleg hihetőnek találja valaki?! Csúnya arcú ember és rémálmok?

Tiszta Freddy Krueger...



Az ám!!!

2011. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A kérdés címében benne van "elolvastam"!

Nem ő találta ki!Legalább a címből vegyétek ki!-.-

2014. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!