Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaza van neki szerintetek?...

Igaza van neki szerintetek? Én elovastam és azózat is borzongok. Nem fake?

Figyelt kérdés

Az van hogy kb úgy 1 hete kezdőött az egész apró dolgokkal hogy azt álmodtam hogy a konyhában vagyok eszek majd leütnek., és erre reggel kelt anyum a konyhában hogy miért itt alszok pedig én nem is mentem le meg semmi és pár napig ilyenek


VISZONT


mára virradóra nagyon brutális dolog történt még most is félek az volt hogy azt álmodtam hogy egy nagyon csúnya torz arcú ember kerget a lakásba és a fürdőszobába telibe szúrta a hasam egy konyha késsel el kezdett ömleni a hasambol a vér de én kézen rugtam és kiesett a kezéből a kés rohantam be a nappaliba összestem majd jött megint a csúnya ember el kezdett folytogatni síkítozni próbáltam majd egyszer csak felkeltem anyu szolt az emeletről hogy minden rendben van e én pedig ott hevertem a földön montam neki hogy igen csak láttam 1 pókot bementem a fürdőbe hogy megmossam az arcom egy kicsit mikor beértem láttam hogy csupa vér ott minden és ott a kés majdnem összeestem gyorsan feltakarítottam nehogy anyuék meglássák a kést pedig betettem a fiókomba.

de rajtam semmi vágás nem volt ,nagyon félek nem merek már aludni sem kérlek segítsetek hogy mi volt ez



ez az írás


2011. jún. 3. 20:31
1 2
 1/17 anonim válasza:
49%
Hát...én hallottam már olyanról, hogy valakit álmában megetettek az ufok csokitortával, mikor felébredt,csokitortát hányt, pedig soha életében nem evett, mert utálta...
2011. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el kivizsgáltatni a dolgot...A nővérem meg alvajáró és ő is durva dolgokat művel, szerencsére már a pasiját ijesztgeti ezzel. Ő is elment ilyen Alvás klikára kivizsgáltatni a dolgot..Nem volt neház...Bement, ott kellett aludnia egy estét. Alvás előtt ráaggattak egy csomó zzsinórt, olyan volt mint egy karácsonyfa. Meg kamera volt a szobájában és annyi volt h este figyelték az agy aktivitását meg nézték nem lesz e vmi baja amikor esetleg felkel. Ha komolyan irtad, akkor mindenképp irány az orvos.
2011. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nwm én íratm ki a kérdést csak találtam olyan érdekesnek és félelmetesnek tűnt.. azér köszi szépen az eddigiket :)
2011. jún. 3. 20:41
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Megint valami 13 éves kreatív gyereknek túl sok volt a szabadideje.
2011. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

AztaO_O

Ez érdekes....de kétlem,h igaz lenne....

2011. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És honnan került volna oda vér?? mert a kést azt jó, azt simán el viheti a konyhából oda álmában. de vért azt hogy?
2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez egy elég durva rémálom. Nem több.
2011. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ejha.

Ez egy nagyon komoly probléma, ne bagatellizáljuk el, mert később elfajulhat. És az hagyján, hogy elfajul, a többi embert is megfertőzi.

Úgy hívják, hogy "hazugság". Szleng elnevezése "kamu".


Most őszintén. Ezt tényleg hihetőnek találja valaki?! Csúnya arcú ember és rémálmok?

Tiszta Freddy Krueger...

2011. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam én is ezt a kérdést, és ott láttam, hogy valaki írta, a pókos részt az egyik Stephen King regényből nyúlta le a kérdés kiötlője, szóval már itt is gyanús, persze ez nem minden kétséget kizáró, perdöntő bizonyíték, de gyanús, ahogy az egész történet is. Legalábbis szerintem.
2011. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hátez tiszta paranormáááááál XD arra is ráfogták h igaz történet de most komolyan azt ki hiszi el?
2011. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!