Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én nagyon szeretnék meg...

Én nagyon szeretnék meg idézni vallamilyen szellemet!? BIZONYÍTSATOK!

Figyelt kérdés

Én így ahogy olVasom mindenki azt írja hogy veszélyes stb..

Én egyáltalán nem tudom elképzelni hogy lehet szellemet idézni " vagy hogy léteznek -e "

így aki azt állítsa hogy már idézet ITT AZ IDŐ BIZONYÍTSATOK HOGY , HOGY KELL !

írd le hogy hogy csináltad , és hogy mi történt .


2011. jún. 2. 17:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Most lehet, hogy lehurrogtok, de nem lehet "megidézni" semmit, nemhogy "szellemet".
2011. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Haver, te teljesen szét vagy csúszva. Sajnos a koromat nem találtad el, és továbbra sem hiszem hogy kettőnk közül én nem tudok írni. Neked nem szellem kell, hanem érettségi :))
2011. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én csak azt tanácsolom meg ne próbálj szelemet idézni csak TAPASZTALATBOL MONDOM NEKED NE CSINALD....de ha meg akarsz bolondulni és meg akarsz hallni csak bátran le is írom neked...hogyan idéz meg szellemet ha kell démont is idézhetc ha csak akarsz aztis le írom neked hogyan idézd meg:)
2011. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!