Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez szellem volt?...

Szerintetek ez szellem volt? (lent)

Figyelt kérdés
Az egyik éjjel felébredtem arra hogy a lábaim fáznak és kilógnak a paplan alol, ezután aszt éreztem mindha valaki megsimogatta a talpam, aszthittem anyukam az, megis akartam fordulni, hogy szóljak neki hogy fent vagyok, de nemvolt eröm megsem birtam mozdulni,és másnap rákérdeztem anyukámat hoy tényleg nem-e ö volt az és azt mondta hogy ö nem volt kint éjjel. Asztán elmeséltem neki, és mondta elmesélte hogy ö is szok ilyen dolgokat észlelni, és mikor éjjel nyitva van az ajtóm mindig olyan érzésem van mindha valaki figyelne az ajtó mögül, és volt mégegy eset mikor éjjel az ágyban feküdtem és egyszer csak megjelent az asztalom mellett valami, nemtudom megfogalmazni hogy mi, de ott volt, csak eggy pilanatra, és volt már olyan is hogy van egy üvegajtó a szobámban ami a folyosóra nyílik és ha elötte valaki átmegy akkor látni, na és este néztem a tv-t és a szüleim már aludtak, és egyszer csak látom hogy valaki átmegy az ajtó elött, aszthittem hogy anyukám az vagy apukám, de nem, mert rákérdesztem és nemis voltak kint, emg asztán nemis ment utánna senki arra vissza, meg nemis hallottam hogy kint lettek volna a fürdöben vagy a konyhában, a másik emg mikor kissebb voltam, és éjjel kimentem wc-re valami azt súgja áljak meg az ajtó elött, megáltam és megjelent elöttem egy alak, ez már elég régen volt nemtudom hogy van-e hozzá köze. Most nemrégen az anyukám beszentelte az egész lakást, azóta egyenlore nemészleltem semmi ilyet, de szerintetek ez mi lehetett? 13/L
2011. máj. 19. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nemazé de vegyél eröt magadon és menny utána.ha szellem akkor nem fogod megtalálni vagy csak keresztül mész rajta.

A szentelés nem tudom h jo ötlet lett volna mer ha télleg szellem akkor ragaszkodik a házatokhoz, hozzátok és be fog jutni.A megoldás nem félni mert ha ellenmészneki akkor nem tud táplálkozni a félelem keltette rideg borzongásodbol.

Tapasztalatbol mondom.

2011. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Szia! Ez egy igen ritka, ún. "helyesírás szellem". Egész addig ott lesz veled, amíg meg nem tanulod a zöngésség szerinti teljes hasonulást, nagyon rossz a helyesírásod:S


Na szóval, szerintem nőjjél fel. Biztos sok horrort néztél, aztán kijön. Szentelés, igen? Az anyukád? Papnő? Vagy csak úgy házi barkácskészlettel?


Ilyen dolgok nincsenek, az agy működése okozza ezt, így keletkeztek a népmesék stb. Ha ezen kezdessz el agyalni, akkor mindenben látni fogsz ilyeneket.

2011. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, bocs de ebböl semmi értelmeset nem vettem, le szal ha értelmeset nemtudsz írni, akkor húzzál innen, köszi:)
2011. máj. 19. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, csak logikusan gondold végig. Mindig estefelé "láttál szellemet"?
2011. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell írni hogy aszt hanem úgy hogy azt

a szentelés démonoknál segít ha zavar hogy ott mászkál akk pap kell vagy vedd fel vele a kalcsolatot

2011. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont anyukádék miatt látsz, érzékelsz ilyen dolgokat? Az én anyámnak annak idején eszébe sem jutott volna ilyesmi, hogy megszenteltesse a panelt, és soha nem is foglalkoztam ilyesmivel, de valóban akkor élénkebb volt a fantáziám, ha misztikus vagy "félős" filmet láttam. És tényleg nagyon rossz a helyesírásod, erre figyelj oda, tanulj sokat ahelyett, hogy ilyen dolgokkal foglalkozol. Abból még hasznod is lehet.
2011. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem képzelődtél. Féltél és ezt kivetítetted. Azzal, hogy anyukád felszentelte a lakást nem a szellemet űzte el, hanem csak Te nyugodtál meg. És ez jó is így.
2011. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

13/L


Nőjél fel.

2011. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Az egyik éjjel felébredtem arra, hogy a lábaim fáznak és kilógnak a paplan alól, ezután azt éreztem, mintha valaki megsimogatta volna a talpam, azt hittem anyukám az, meg is akartam fordulni, hogy szóljak neki, hogy fent vagyok, de nem volt erőm, meg sem bírtam mozdulni, és másnap rákérdeztem anyukámnál, hogy tényleg nem ő volt-e az, és azt mondta, hogy ő nem volt kint éjjel. Aztán elmeséltem neki, és mondta/elmesélte, hogy ő is szokott ilyen dolgokat észlelni, és mikor éjjel nyitva van az ajtóm mindig olyan érzésem van mintha valaki figyelne az ajtó mögül, és volt még egy eset, mikor éjjel az ágyban feküdtem, és egyszer csak megjelent az asztalom mellett valami, nem tudom megfogalmazni hogy mi, de ott volt, csak egy pillanatra, és volt már olyan is, hogy van egy üvegajtó a szobámban, ami a folyosóra nyílik, és ha előtte valaki átmegy, akkor látni, na és este néztem a tv-t, és a szüleim már aludtak, és egyszer csak látom, hogy valaki átmegy az ajtó előtt, azt hittem, hogy anyukám az, vagy apukám, de nem, mert rákérdeztem és nem is voltak kint, meg aztán nem is ment utána senki arra vissza, meg nem is hallottam, hogy kint lettek volna a fürdőben vagy a konyhában. A másik meg mikor kisebb voltam, és éjjel kimentem wc-re valami, azt súgta álljak meg az ajtó előtt, megálltam, és megjelent előttem egy alak, ez már elég régen volt nem tudom, hogy van-e hozzá köze. Most nemrégen az anyukám beszentelte az egész lakást, azóta egyelőre nem észleltem semmi ilyet, de szerintetek ez mi lehetett? 13/L



--


Javasolnám, hogy TANULJ MEG ÍRNI, 13 évesen oltári gáz, hogy nem bírsz leírni egy negyed oldal szöveget anélkül, hogy ezerkettő hiba lenne benne. Nem is értem, hogy szülők hogyan hagyhatják, hogy a gyerekük ilyen förtelmes helyesírással írjon, mi a halálért nem küldik el magántanárhoz, vagy nyomják a kezébe a helyesírási kéziszótárt, és tiltják el a nettől addig, amíg kívülről nem tudja az egészet?? Ez valami elképesztő, és csillagbogár, ajánlanám, hogy akkor oltogass másokat, amikor le tudod írni helyesen a mondandód. Egyébként ez nem szellem, hanem élénk fantázia és alvásparalízis, ennyi, semmi misztikum...

2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

hát,itt nagyon bunkó emberek vannak!! egy 13 éves kislányt kritizáltok,hogy helytelen a helyesírása? nézzétek meg,hogy ti is hibáztok benne.nem azt kérdezte,hogy helyes-e amit írt,hanem,hogy van-e számaára valami segítség!! bunkók!!!!!!!!


én is éltem át kiskoromban ilyen dolgokat.igazából rajtam mindég segített,ha Jézus nevét mondtam vagy imádkozta egyszerűen.volt,mikor nekem sem jött ki hang a számon és nem birtam megmozdulni. egyik este a kezeim kint voltak a paplanon és úgy akartam aludni.de,olyan volt,mintha valaki megfogta volna a kezem és nagyon hideg volt..én nem tudtam kimondani egy szót sem és mozdulni sem tudtam,anyut akartam hívni,de nem ment.akkor Jézust kiáltottam,de csak magamban tudtam ezt is.az a jó benne,hogy Ő akkor is halja,hogy hívod,ha nem jön ki a szádon hang..no,ekkor a bal kezemet egy meleg kéz fogta meg és elmúlt minden.nagyon-nagy nyugalom szállt rám és teljesen elmúlt a rettegésem is.félelem nélkül aludtam el.nyilván még utnna nem tudttam aludni úgy,hogy a kezem a paplan felett van.de,ez már elmúlt,mert meg ismertem Jézust és tudom,hogy meg szabadít minden bajtól.a szentelt víz semmit sem ér,csak ha te magad hívod Jézust.kb,13 éves voltam én is,mikor ez történt.most 32 leszek pár hét múlva.ha gondolod,lépj rá erre az oldalra ás nézegesd..www.hit.hu

vagy vasárnaponként nézd a magyar ATV-ét 11:00 kor kezdődik a vidám vasárnap ott feltehetsz kérdéseket Németh Sándornak és Ő válaszol is rá..NE FÉLJ!!!!

2011. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!