Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idéztél már szellemet?

Idéztél már szellemet?

Figyelt kérdés

Ha igen, sikerült? Mi történt? És hogyan csináltad/csináltátok?

Csak azért érdekel mert mi egyszer -kétszer már kipróbáltuk, és hittünk benne tényleg, de semmi nem történt. :D


2011. máj. 16. 16:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért is érdekel, mert tegnap este azt álmodtam hogy valakivel szellemet idézek(fogalmam sincs kivel, nem emlékszem az arcára) és minden tök jól sikerült, mozgott a kispohár, és először azt hittem hogy a személy szórakozik velem és ő tologatja, aztán bebizonyosodott hogy nem, és aztán amikor véget akartunk "vetni" ennek, és kimondtam hogy viszlát, elkezdett húzódni a pohár, de nem ért el a viszlátra, mert véget ért az álmom. :D
2011. máj. 16. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:

"mi egyszer -kétszer már kipróbáltuk, és hittünk benne tényleg, de semmi nem történt."


ennek az az egyszerű oka, hogy szellemek nincsenek, ergo megidézni sem lehet őket. Aki idéz nekem egy szellemet ( már egy ketten küldtek rám innen szellemet, de vhogy útközbe mindegyik eltévedt) annak fizetek egy sört, vagy akármit...

2011. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Valamelyik nap fingottam egy akkorát hogy az már nem h Szellem hanem DÉMON volt!
2011. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 1592653589 válasza:
igen
2011. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer megpróbáltuk 2 másik barátommal és magától bekapcsolt a mosógép. Ez nem vicc. Azóta inkább nem próbáltunk semmit.
2011. máj. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 homo ludensz ***** válasza:
Talán azért álmodtad mert ébren beszéltél róla vagy foglalkoztat a gondolat pld. puszta kíváncsiságból.A legtöbb embert az emberi kíváncsiság hajtja az egzakt ismeretek felé és a minap az RTL klubon egy lány elmondta: szellemgyógyász hozta vissza apját a kómából. Mindenki okos ki így ki úgy de ha sz....ba van minden szalmaszálba kapaszkodna.
2011. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne játszadozz ezzel! EZ NEM JÁTÉK!!!!!!!!!!!!!!! AKÁR BELE IS HALHATSZ!
2011. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van.ne játssz ezzel,mert megégeted magad.én tudok olyan lányról aki szellemidézésen vett részt,és nem igazán az a szellem jelent meg,kisértette eyg jo ideig,senki enm hitt neki,majd a csaj beleörült.mai napig,-ha még él egyáltalán,mert nem hallottam rola egy ideje-gumiszobában van.

és ez megtörtént,nem könyvböl olvastam,nem a neten talált cikk,hanem a valoság.nem most volt ugy 10 éve kb.

gondolkozz el ezen,és ne háborgasd a szellemeket.

2011. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én még nem.

de egyik barinőm muterjának haverjaigen, és azt mondta az annyja h megszállta a démon. többet nem volt hajlandó az esetről bezsélni :$

anyuék is régen megpróbálták, de nme történt semmi... :/

2011. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!