Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehetett...

Szerintetek ez mi lehetett szellem lett volna?

Figyelt kérdés
Már leítram egy kommentbe ezért eszembe jutott h megkérdezzem.Idén nyáron velem ilyenek történtek: szuszogás szekrényrecsegés ,kopogás de csak halkan és hallottam h a nevemen szólított vmi többször hajnalokban olyankor nem tudtam aludni sőt nagyon durva de azt is mondta h engedjem ki!Nem tudtam mit csinálni ezért nem foglalkoztam vele néha féltem néha nem az volt a nagyon durva amikor éjszakára bekapcsoltam a plafonventillátorom és nem egyszeri alkolommal hol leállt hol amikor hidegebb volt bekapcsolódott tök magától!Mindig ráfogtam vmire nem akartam elhinni h tényleg lehet vmi a dolgok nem egyszerre történtek!De ha így utólag összerakom rájöttem h lehetett vmi tán még most is itt van mert egyik éjjel recsegett az egész ház anya meg én sem tudtunk aludni anya feljött és még hozzánk is benyitott mert ránk gyanakodott de nyár óta ezen kívül egy ilyen sem történt!Azzal magától véget ért h egyszer egy fejszerűséget láttam az ablakomba visszatükröződni és a nevemet mondta bármilyen durva volt nem féltem hozzászoktam.Legutolsó dolog az volt amikor olyan érzésem volt mintha vki figyelne az ajtónál ezért elővettem a fényképezőstelcsim és lefényképeztem az ajtót és fényes nappal!Szabályosan kivehető emberi tán női alak jelent meg rajta utána kamerán keresztül néztem ő is észrevette fejét odafordította nem zavarta aztán most már nincsenek ilyenek elment és sosem bántott!Bár mondjuk igaz nemrég volt egy ilyen házrecsegés néhol már mintha tárgyakat dobáltak vna anya ránk gyanakodott de nyár óta semmi más nem történt!
2011. máj. 1. 13:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Most úgy őszintén akit nem érdekelnek az ilyenek minek jön ide olvasni ezeket h fikázzon másokat és az mire jó ?Szerintem az ilyen önmagáról állít szegénységi bizonyítványt meg a másik én nem vitatkozok senki nézetével de a kedves szkeptikusok lehülyézni képesek mindenkit aki hisz ebben inkább minthogy elhigyjék h van vmi természetfeletti akkor ezekszerint legalább az emberek fele idióta meg furkós mert hisz az ilyenekben!?Akkor meg ennyi erővel biztos nem gyökér felfogás igaz?Csak az a baj h ha vki nem hisz ebben simán beolthat mást aki meg hisz az meg szóljon egy szót is mindenki nymja neki a szentsz@r szöveget mi?Szerintem meg az a gyökér aki nem hisz ebben mégis arra fecsérli az idejét h itt oltogasson másokat nem én amiért velem néha történik vmi amire kíváncsi vagyok!De mondjuk az ilyen majmokkal nem érdemes vitázni max majd szólok a moderátornak ha úgy gondolom!
2011. máj. 1. 15:20
 12/21 anonim ***** válasza:

Azért mert elmebeteg vagy.

Én még soha a büdös életbe nemtapasztaltam semmit

Parkettánk van nemrecseg a padló a szekrényem meg se moccan semmilyen olyan hang nincs a lakásba amit ne én vagy a szüleim okoznának.

Nemkapcsol ki a TV-m. Nem nyitogatja a semmi az ablakomat és sorolhatnám.

Nem veszi el semmi előlem a szenyómat

Nem látok semmilyen alakokat se éjszaka se nappal se semmikor. Nem képzelem be magamnak a hangokat mert nincs is mit és nem is hallok semmit csak a nagy csöndességet.

Nem félek egyedül otthon lenni. Sötétbe mászkálok este is nemszoktam felkapcsolni a villanyt ne ébresszem fel a másikat. Meg nincs paranoiás dolgom. Hogy így néz így nem vagyok egyedül blablabla. Ha egyedül vagyok itthon akkor egyedül vagyok. Ez a szellemes szarság is oylan mint a vallás. EGy kitalált nagy semmi. Legyen mibe hinni. Hit nélkül unalmas az élet egyeseknek. Én nem hiszek semmiben sem csak a földönkívüliekben mert azok igenis vannak. Ja és nincs hideg a szobámba és nem ilyedek meg egy mozgó függönytől mert tudom hogy a szél mozgatja mivel nyitva van az ablak :) Röviden ennyi.

2011. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen hiszel a földökívüliekben?Sztem te vagy az idióta!
2011. máj. 1. 17:18
 14/21 A kérdező kommentje:
Még te nevezel engem idiótának azok vannak ja még soha nem találkoztam velük és te drága nyomorékom ha nem hiszel ezekben mégis mit vagy itt mért nem húzol el?Csak azért h másokat olthass?Na ki a nagyobb idióta?Nincsenek szellemek és biztos mindenki bolond akivel történik valami csak mert te pont nem tapasztaltál ilyesmit!Mi vagy te valami szentséges atyaúristen h amit te nem tapasztaltál az nincs ufó meg persze van mert abban te hiszel?Kinek képzeled magad?
2011. máj. 1. 17:23
 15/21 A kérdező kommentje:
egyébként tényleg hiszek én is az ufókban is elárulom csak be akartam mutatni mekkora nyomorék vagy öcsi!Ha nem hiszel nekem húzz el jó!Hidd el én sem félek se egydül lenni otthon se a sötétbe attól h történt velem valami amire kíváncsi vagyok nem arra vagyok kíváncsi h tudnak leoltani a magadfajták!Nem érzed magad bunkónak azt se tudod ki vagyok erre leelmebetegezel!Sztem meg te egy bunkó vagy.
2011. máj. 1. 18:00
 16/21 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem oltottalak de beképzeled magadnak.

Nincs semmi paranormális dolog.

Anyámék közelednek az 50 hez megkérdeztem direkt tőlük.

Az életükbe nem történt még semmi furcsa velük amit ne tudták volna mivolt az.

Sőt ma voltunk mamánál is és ő is ugyan ezt mondta pedig 70 kedik.

És még énse.

Biztos mi ilyen taszító izék vagyunk :P

A recsegések a hőmérsékletváltozástól is vannak.

Ufókat pedig már bizonyították csak nem vagy elég tájékozott. Majd az orrodra fogják kötni hogy vannak de mindegy mert már nyilvánosságra hozta az FBI.

Gondolj csak bele.

Ősrobbanás, Bolygók megszületnek,

Kialakul az élet fejlődnek stb. Majd pont szellemek meg istenek lesznek mi? Meg akinek hat anyja van persze....

Nincs és ne is higyj bennük.

Ha nem tudnád mi az a szellem eszedbe nem jutna arra gondolni jujj biztos egy szellem lehet.

Ja vagy egy jó kis termesz a régi bútorokba és falatozik :P

2011. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha neked normálisnak tűnő választ akarsz: Szellemek csak azoknak jelennek meg akik rá vannak hangolódva. Ezért van az, hogy sok ember nem hisz bennük és nem látják, érzékelik őket.
2011. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A rajköcsögnek mondom hogy neten bárki lehet király ha nem hiszel valamiben akkne is pofázz róla!
2011. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát,én a helyedben megijedtem volna(kérdező)amikor azt írtad,hogy nem ijedtél meg,mert már megszoktad..elég fura,én nem tudnék ilyesmit megszokni,félelmetes.Azt hiszem,ha velem ilyen történne,nem merném lefényképezni!Az a nő,aki a képen volt,nem ismerted?Vagy nem láttad sehol? Szerinted eddig is ő zajongott,meg ő csinálta azokat a dolgokat? Nálam egyszer fordult elő hogy magától bekapcsolt a tv,akkor frászt kaptam,meg tegnap este pontban éjfélkor amikor kimentem a wcre,egy árnyékot láttam a falon,aminek emberalakja volt,és amikor kijöttem már nem volt ott...Légy szíves válaszolj a kérdésekre!
2011. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos h ő lehetett mert sztem többen voltak v más volt aki zajongott vmiért nem hiszem h ő lett volna és fura de persze volt mikor féltem az elején és tényleg egy idő után olyan volt h vmiért nem féltem nem tudom mi volt!Nem volt ismerős a nő egyáltalán igazából nem volt tiszta arca és fehér volt fogalmam sincs h hogy lehet h nem féltem!De akkor pont nem és őt sem érdekelte h nézem!De azóta sztem elment és nem lehetett ártó szellem mert nyár vége óta többet nem tapasztaltam ilyesmiket!Az a házrecsegés lehetett más is mert akkor több dolognak is történnie kellett volna és több éjszaka!Am olvastam h ilyen átmeneti jelenségek bármelyik házban előfordulhatnak!
2011. máj. 2. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!