Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehetett...

Szerintetek ez mi lehetett szellem lett volna?

Figyelt kérdés
Már leítram egy kommentbe ezért eszembe jutott h megkérdezzem.Idén nyáron velem ilyenek történtek: szuszogás szekrényrecsegés ,kopogás de csak halkan és hallottam h a nevemen szólított vmi többször hajnalokban olyankor nem tudtam aludni sőt nagyon durva de azt is mondta h engedjem ki!Nem tudtam mit csinálni ezért nem foglalkoztam vele néha féltem néha nem az volt a nagyon durva amikor éjszakára bekapcsoltam a plafonventillátorom és nem egyszeri alkolommal hol leállt hol amikor hidegebb volt bekapcsolódott tök magától!Mindig ráfogtam vmire nem akartam elhinni h tényleg lehet vmi a dolgok nem egyszerre történtek!De ha így utólag összerakom rájöttem h lehetett vmi tán még most is itt van mert egyik éjjel recsegett az egész ház anya meg én sem tudtunk aludni anya feljött és még hozzánk is benyitott mert ránk gyanakodott de nyár óta ezen kívül egy ilyen sem történt!Azzal magától véget ért h egyszer egy fejszerűséget láttam az ablakomba visszatükröződni és a nevemet mondta bármilyen durva volt nem féltem hozzászoktam.Legutolsó dolog az volt amikor olyan érzésem volt mintha vki figyelne az ajtónál ezért elővettem a fényképezőstelcsim és lefényképeztem az ajtót és fényes nappal!Szabályosan kivehető emberi tán női alak jelent meg rajta utána kamerán keresztül néztem ő is észrevette fejét odafordította nem zavarta aztán most már nincsenek ilyenek elment és sosem bántott!Bár mondjuk igaz nemrég volt egy ilyen házrecsegés néhol már mintha tárgyakat dobáltak vna anya ránk gyanakodott de nyár óta semmi más nem történt!
2011. máj. 1. 13:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ez nem fake kérdés!Csak kíváncsi vagyok h ez vajon mi lehetett és miért ment el mondjuk ennek inkább örülök ilyenkor volt h féltem lefeküdni aludni pedig már 16 éves nagylány voltam már 17 vagyok!
2011. máj. 1. 13:50
 2/21 anonim ***** válasza:

csak bemeséled magadnak, szellemek nem léteznek.

te már határeset vagy, megnézetnélek egy pszichiáterrel.

Ja és rakd fel a képed, kíváncsi vagyok rá.

2011. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de már nincsenek ilyenek semmi nem történt a lépcsőrecsegés óta most nem vitázok mindenkinek más a nézete már leváltottam azóta a telefonom a régin volt amit odaadtam papóméknak úgyh a képet kitöröltem azelött nyár már régen volt csak kíváncsi vagyok mi lehetett!
2011. máj. 1. 13:56
 4/21 A kérdező kommentje:
a másik meg ha pszhiátrirai eset lennék ilyen hamar magamtól sztem nem ygógyultam volna meg mert már semmit nem tapasztalok ilyesmit pedig nyáron majdnem minden éjszaka történt vmi és nyár végére v ősszel már elmúltak ezek!
2011. máj. 1. 14:00
 5/21 anonim ***** válasza:

"ha pszhiátrirai eset lennék ilyen hamar magamtól sztem nem ygógyultam volna meg"


ki mondta hogy meg gyógyultál?

2011. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a bélgázod szólított! Kopogott a hasadon és mondta, hogy engedd ki. Kiengedted?
2011. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tetris ***** válasza:
Ha még megvan az a kép, jó lenne megnézni!
2011. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak szellemjelenségek,én magam is több alkalommal számoltam be hasonló élményekről ezen a portálon.A te eseted azért kelt bizalmatlanságot,mert a külön-külön hihető és elő is forduló események nálad egyszerre halmozottan jelentkeztek.Ez az ami hihetetlen,nem maga a szellemjelenség.

Ha mégis úgy történt,ahogy írtad,akkor viszont bocsánatot kérek.

2011. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egyszerre történt minden egyik nap csak kikapcsolódott a plafonventi másik nap mondjuk a nevemet szólította volna de az lehetett képzelet harmadnap mondjuk csak recsegés vmikor meg volt olyan nap h semmi nem volt én csak most az összes jelenséget egyszerre leírtam!
2011. máj. 1. 15:00
 10/21 anonim ***** válasza:

14:20 :DDDDDDDDD


Tutira Casper volt :D

2011. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!