Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett? Szellem?

Mi lehetett? Szellem?

Figyelt kérdés
Tegnap este készülődtem a lefekvéshez, s mielőtt be feküdtem volna az ágyba valami elölről, egy erős lökést kaptam, s hátraestem. Mintha egy rendes ember rúgott volna mellkason, vagy lökött volna el. Persze semmit, illetve senkit nem láttam utána. Az nap éjjel nagyon féltem, aludni persze nem aludtam, de azóta nem tapasztaltam semmi különöset. Most biztos gondoljátok, elég hihetetlen a sztori, még nem olvastam itt a gyakori kérdésekről ilyen "durva" történetet. Mit lehet tenni, ha lesz még ilyen?
2011. ápr. 25. 18:25
1 2
 11/20 anonim válasza:
Ucsó: Gondolod bejön ez a hangrögzitösdi?? sztem tuti nem a hangrögzitö is csak sisteregni fog hejenként tuti nem halja majd mki belöle a szavakat. és miböl gondolod h tud érthetö magyar nyelven komunikálni a szellem?
2011. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát mivel ez magyarország annak van a legnagyobb esélye hogy tud magyarul komunikálni. Igaz néha sistereg, de ha leteszed valahova és kimész, azzal is jó minöségü hangot lehet elcsípni.
2011. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És elöször is az se baj ha nem tud komunikálni, mert akor tuggyuk hogy csak maradvány szellem.
2011. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Chuck Norris pörgörugást csinált a közeletekbe és annak az utóhatása hátralökött!


A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:33


ezen jót nevettem. XDDD


na jó,bocsi,most komolyan.

szerintem is ha sokat foglalkozol vele,bevonzod az ilyen dolgokat.vagy amit alapból másnak tulajdonítanád azt ráfogod egy szellemre.ha nem lesz más hasonló,akkor felejtsd el,ne rágódj sokat ezen.ha történik valami írd meg!

2011. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
49%
na egy jobb nálunk egyszer egy hang megszólalt a zongorán és én is ott voltam ahol a zongora és semmit nem láttam
2011. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Drága kenyér, ennyi barmot..:D

Basszus, bakancsnyomot nem találtál a mellkasodon??!!:D:D:D

2011. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Chuck Norris unatkozott.
2011. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ez egy agresszív valami ne tudjuk még pontosan hogy démon vagy szellem de további megfigyelésekre hangrögzítő és energiamérő meg hogyha látni akarod akkor felvételeket kell készítened éjjellátó kamerával vagy hőkamerával
2011. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

És ne legyen semmi düh meg ne félj mert ha szellem vagy démon( bár lehet hogy tényleg nem jutott vér az agyadba bár ennek a valószínűsége elég kicsi) az érzelmekből táplálkoznak és ha dühös vagy vagy félsz akkor történnek a jelenések

ne számíts arra hogy naponta ismétlődni fognak, de 1 héten belül egy szokott egy sok szellem járta házban is

szóval no para

2011. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen,a szellemeknek nincs jobb dolguk,mint hasbarugdossanak ilyen idiótákat,mint te.Biztosan valami kung-fu harcosok voltak életükben.
2011. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!